top


Konspektai.com > Kita > Jacobs kavos marketingo komplekso analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Jacobs kavos marketingo komplekso analizė. Namų darbas

(Kita. Namų darbas, 15 puslapių, 166kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Įvadas. Objekto charakteristika. Produktas. Esminis produktas. Esamas produktas.išplėstas produktas. Paskirstymas. Paskirstymo kanalas ir jo ilgis. Paskirstymo sistemos plotis. Vertikalioji marketingo sistema. Kainodara. Kaštai. Paklausa. Konkurencija. Organizacija. Rėmimas. Reklama. Asmeninis pardavimas. Ryšiai su visuomene/ populiarumas.pardavimų skatinimas. Išvados. Literatūros sąrašas. ,,kraft foods lietuva“ – įmonė, gaminanti ne vieną prekę, bet tam tikrą prekių asortimentą. Ši įmonė kavą importuoja iš vokietijos ir lenkijos. Bendrovei 2008 metais priklausė 34,5 proc. Lietuvos kavos rinkos. Tai bene didžiausia kavos rinkos dalis lietuvoje. Taip pat svarbu suvokti kaip ši įmonė vykdo savo marketingo kompleksą, kuris įgalina patenkinti vartotojų poreikius ir pasiekti įmonės tikslus. Šio darbo tikslas sužinoti kaip „jacobs krönung“ kava sugeba patenkinti vartotojų poreikius, ką gali pasiūlyti ,,kraft foods lietuva“ lietuvos rinkai, kokias produkto įsigijimo sąlygas ji gali suteikti, kaip ji pasiekia vartotoją ir kaip ji palaiko ryšį su savo klientais. Mūsų tikslai: išnagrinėti ,,kraft foods lietuva‘‘ importuojamos „jacobs krönung“ kavos marketingo komplekso elementus. Trumpai apžvelgti kavą „jacobs krönung“ kaip produktą. Išnagrinėti kavos paskirstymo ypatumus. Išsiaiškinti ,,kraft foods lietuva‘‘ įmonės kainodaros tikslus. Apžvelgti įmonės produkcijos savikainą, rasti lūžio tašką. Įvertinti produkcijos vartotojų paklausą. Palyginti ,,kraft foods lietuva‘‘kavos kainas su konkurentų. Išsiaiškinti rėmimo strategiją.
Vardas: Asta
Darbo pavadinimas: Jacobs kavos marketingo komplekso analizė
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 15 [?]
Namų darbo dalykas: Kitos namų darbas
Parsisiųsta: 46 kartus.
Archyvo dydis: 166 kB
Bylos pavadinimas: marketingo_namu_darbas.zip
marketingo_namu_darbas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones produktas, paklausa, produkto reklama, kainodaros strategija, produkto remimas, AB kraft food lietuva, marketingo komplekso analize, ryšiai visuomene, kronung referatas, kainodara kava, marketingo sistema, marketingo sistemos, marketingo analize jacobs, rėmimas reklama, kainodara reklama, pardavimų skatinimas, jacobs marketingo strategija, marketingo strategija, remimo komplekso, prekiu paskirstymas, imones strategija, jacobs kava kaina lietuvoje, kava jacobs analizė, jacobs kava produkto analize, esminis produktas, ceuqfjae konspektai referatas marketingo nd darbas bzret_ardybvsgaq iubausg=afqjcnf oghkidvd ojctz zlzopp bg, cfgqfjah konspektai referatas marketingo nd darbas jwtwt ozboxi aojzbhkcausg=afqjcnf oghkidvd ojctz zlzopp bgsig =rlox mjbeqcrzx kwwkjw, marketingo tyrimas apie kava.

Paieška


bottom