top


Konspektai.com > Elektronika > Elektroizoliacinės alyvos tyrimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Elektroizoliacinės alyvos tyrimas. Laboratorinis darbas

(Elektronika. Laboratorinis darbas, 3 puslapiai, 17kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbo tikslas - susipažinti su naftos elektroizoliacinėmis alyvomis, jų savybėmis ir savybių atnaujinimo būdais. Teorinė dalis. Elektroizoliacinės alyvos gaunamos iš naftos laipsniškai ją distiliuojant, t.y: atskiriant (priklausomai nuo virimo temperatūros) atitinkamas lakias frakcijas. Po to sieros rūgštimi bei šarmais iš alyvos rūpestingai išvalomos chemiškai nepatvarios priemaišos, ji praplaunama vandeniu ir išdžiovinama. Alyvos pliūpsnio temperatūros nustatymo metodika. Skysčio pliūpsnio temperatūra - tai temperatūra, kurioje alyvos garų ir oro mišinys pliūpteli priartinus nedidelę atvirą ugnį ar kibirkštį. Tyrimo rezultatas: pliūpsnio temperatūra. Alyvos savybės.
Vardas: Justinas
Darbo pavadinimas: Elektroizoliacinės alyvos tyrimas
Kategorija: Elektronika
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Mokslo dalykas: Elektronikos laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 17 kB
Bylos pavadinimas: elektroizoliacines_alyvos_tyrimas.zip
elektroizoliacines_alyvos_tyrimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: laboratoriniai alyvos tyrimai,s cciqfjaa konspektai referatas elektroizoliacines alyvos tyri rcqht i movc qs exdcausg=afqjcnftkxslsv qe kx ycfityq mhyrgsig =wzfyffktsfbrw pwqbkhha, tp search, elektroizoliacines alyvos, elektroizoliacinis, elektroizoliacine alyva, elektronikos laboratoriniai darbai, alyvos tyrimai.

Paieška


bottom