top


Konspektai.com > Astronomija > Galingos saulės audros
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Galingos saulės audros. Referatas

(Astronomija. Referatas, 4 puslapiai, 11kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Kosmoso sąlygos priklauso nuo saulės. Saulės pliūpsniai – dar neįminta mįslė. Fizikai pasirengę žemėje sukurti saulės kopiją. Kosmoso sąlygos daro įtaką ne tik technologijoms. Erdvėlaiviai turės nuosavus magnetinius laukus. Tik atsitiktinai kelionėje į mėnulį nežuvo žmonės. Saulės paviršius suaktyvėja kas 11 metų. Iš Saulės į kosmosą nuolat sklinda elektringųjų dalelių srautas, vadinamas Saulės vėju. Nuo jo Žemę apsaugo magnetinis laukas, ačiau pasikartojančios Saulės audros arba Saulės vainiko masės čiurkšlės skleidžia kenksmingus spindulius. Galingos Saulės audros yra mirtinai pavojingos astronautams, esantiems kosmoso erdvėje, jos gali sugadinti erdvėlaivio ar net Žemės elektros įtaisus.
Vardas: donata
Darbo pavadinimas: Galingos saulės audros
Kategorija: Astronomija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 4 [?]
Referato dalykas: Astronomijos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 11 kB
Bylos pavadinimas: astronomijand1.zip
astronomijand1.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: saulės pliūpsniai, referatas audros quot, magnetinis laukas,s cdcqfjabob konspektai referatas galingos saules audros ngeet bnccbeswby bwdaqusg=afqjcnea zjmgip rhl grazw qh dq asig =asgei bvvtcchjtzjwq wa, astronomija saules audros, audra referatas, tp search, referatas apie audra, referatas apie saule,s ce qfjaf konspektai referatas galingos saules audros bdkat owitcsswadgqhragusg=afqjcnea zjmgip rhl grazw qh dq asig =cgnkns_z ygbsj fnlgjyq, referatas saulės audros, astronomijos referatai, referatai apie saule, referatai apie audras, saulės audra, astronomija saules pliupsniai, referatas saulės sistema.

Paieška


bottom