top


Konspektai.com > Informatika > Dirbtinis intelektas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Dirbtinis intelektas. Špera

(Informatika. Špera, 16 puslapių, 73kB)
Darbe esantys žodžiai: Kas tai yra dirbtinis intelektas? Galimi apibrėžimai. Di apibrėžimai. Kuris iš jų jums priimtiniausias? Kodėl? Faktai ir taisykles. Kaip tai susije su intelektu? Supaprastinimas. Jo sąsaja su intelektu - natūraliu ir dirbtiniu. Isvedimo mechanizmas.kaip jis realizuojamas? Tiesiogine samprotavimų grandinė. Atvirkštinė samprotavimų grandinė. Ekspertinės sistemos.euristinės taisyklės. Ekspertinės sistemos struktūra. Išskirtiniai es bruožai. Tsg. Žinių bazė su papildomomis duomenų struktūromis. Apibendrintas tsg algoritmas. Asg. Žinių bazė ir papildomos duomenų struktūros. Sprendimų medis es. Taikymai. Sprendimų medžio transformavimas į taisykles. Tikimybiu taikymas ekspertinese sistemose. Negriežta logika. Objektinis programavimas. Semantiniai tinklai. Semantinių tinklų struktūra ir objektai. Semantinio tinklo panaudojimas sistemoje, paremtoje taisyklėmis. Semantinio tinklo atvaizdavimas matricos pavidale. Tikrumo koeficientas. Kaip naudojamas es? Save mokančios sistemos. Kaip jos mokosi? Ką žinote apie vaizdo atpažinimo sistemos? Dirbtinio intelekto kūrimo ir taikymo problemos. Di ir robototechnika. Ekspertiniu sistemu kurimo priemones. Ka zinote apie prologa? Di taikymas karineje sistemoje. Žinių bazės atvaizdavimo būdai. Kalbos atpazinimo sistemos. Ju taikymas. Sprendimu medis ir semantinis tinklas.kuo jis skiriasi? Ekspertines sistemos kaip di dalis. Ka zinote apie neuroninius tinklus. Neuroniniai tinklai. Taikymo sritys. Žinių bazės atvaizdavimo būdai ir pavyzdžiai. Semantinio tinklo transformavimas į taisykles. Ką žinote apie genetinius algoritmus? Semantinio tinklo transformavimas į taisykles. Semantinis tinklas. Jo taikymo sritys ir pavyzdžiai. Tikimybės ir tikrumo koeficientas. Taikymo pavyzdžiai. Koks ryšys gali būti tarp semantinio tinklo ir objektinio programavimo taikymo di sistemose? Euristinės taisyklės ir jų taikymas es. Negriežta logika. Taikymo sritys ir pavyzdžiai. Žinių inžinerija. Pagrindiniai di sistemų projektavimo bruožai.
Vardas: tomas
Darbo pavadinimas: Dirbtinis intelektas
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 16 [?]
Šperos dalykas: Informatikos špera
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 73 kB
Bylos pavadinimas: dirbtinis_intelektas_spera.zip
dirbtinis_intelektas_spera.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: duomenu baze, rezimai, neuroniniai tinklai, ziniu baze, roboto, inžinerija, algoritm, ekspertinės sistemos ir dirbtinis intelektas, save mokančios sistemos, Save mokančios sistemos, Atvirkštinė samprotavimų grandinė, tiesiogine samprotavimu, duomenų bazės, duomenų bazė, euristinės taisyklės quot, PROGRAMAVIMAS, programavimo kalbos, problemos, ese apie save,s cc qfjab konspektai referatas dirbtinis intelektas n yt xdfmig gsi j fbgusg=afqjcng dmgzcmbsrc_jayigm wif asig =qbm bsai s_dbfezygh lq,s ceqqfjae konspektai referatas dirbtinis intelektas apkcbfswa nr xaqusg=afqjcng dmgzcmbsrc_jayigm wif asig =avk grjw stpy _jpd_eog, tiesiogine samprotavimo grandine, atvirkstinio samprotavimo grandine pavyzdziai, ekspertines sistemos, tiesioginės samprotavimų grandinės pavyzdys, tp search, dirbtinis intelektas paruostuke, euristinės taisyklės ir jų taikymas.

Paieška


bottom