top


Konspektai.com > Sportas > Akademinis irklavimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Akademinis irklavimas. Referatas

(Sportas. Referatas, 12 puslapių, 56kB)
Darbe esantys žodžiai: Kadangi irklavimas generuoja energiją, šis sportas tapo labai populiarus pastarąjį dešimtmetį. Netgi neprofesionalūs atletai mėgaujasi irklavimu. Tai būdas pabėgti nuo karštligiško miesto tempo. Viena iš irklavimo rūšių – irklavimas ramiame vandenyje. Pagrindiniai šios šakos bruožai – jėga ir greitis. Visa tai turėjo kažkas atrasti ir išmastyti. Jau aišku kas padarė pirmuosius žingsniu ir kas sukūrė pirmąją valtį. Atsiradus priemonei buvo pradėtos rengti varžybos tarp miestų vėliau šalių, o galų gale įtrauktos į Olimpines žaidynes. Kad viskas vyktų darniai buvo palaipsniui sukurtos taisyklės ir tai turėjo savo pradžia. Taigi kas ir kada sukūrė pirmąją valtį?Kada atsirado pirmosios varžybos ir kada jas pradėjo rengti?Kas išrado pirmąsias taisykles, kas jas išrado ir kaip irklavimas plėtėsi Lietuvoje
Vardas: arkadas
Darbo pavadinimas: Akademinis irklavimas
Kategorija: Sportas
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Referato dalykas: Sporto referatas
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 56 kB
Bylos pavadinimas: akademinis_irklavimas.zip
akademinis_irklavimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: greitis, kada atsirado akademinis irklavimas,s cimbebywda konspektai referatas akademinis irklavimas lw qt iapjp qtmhi cqusg=afqjcnea cl trzajn padnezn nekxqpf nfoijhohc xgzwqa,s chsqfjam konspektai referatas akademinis irklavimas jcuut cpdswcou re dusg=afqjcnea cl trzajn padnezn nehihbg dhga ei pmzhlg, akademinis referatas, akademinis irklavimas kaip sportas,s cd qfjadoao konspektai referatas akademinis irklavimas dfnht_bzjemm gtwpbi causg=afqjcnea cl trzajn padnezn nezynurjvqqq qtju_vcbilw, tp search, akademinis irklavimas lietuvoje, akademinis irklavimas taisykles, irklavimo referatas, akademinis irklavimas, akademinio irklavimo istorija, akademinis.

Paieška


bottom