top


Konspektai.com > Ekonomika > Ekonometrija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ekonometrija. Konspektas

(Ekonomika. Konspektas, 61 puslapis, 256kB)
Darbe esantys žodžiai: ĮVADAS. Nūdienos mokslo raidai būdinga tai, kad matematika vis labiau skverbiasi į įvairias mokslo šakas, pvz., fizika, medicina, gamtos mokslai ir kt. Socialiniai mokslai, tame tarpe ir ekonomika, taip pat nėra išimtis. Matematinius metodus ekonominių procesų analizėje pradėta taikyti gana senai. Pavyzdžiui, anglų ekonomistas Viljamas Peti savo knygoje “Politinė aritmetika” (1676) siūlė pereiti prie griežtesnio minčių reiškimo skaičiais, svoriais, matais. Pirmąjį pasaulyje ūkio modelį sukūrė prancūzų mokslininkas Fransua Kenė. 1756 m. paskelbtame jo darbe “Ekonominė lentelė” autorius ūkio reprodukcijos procesus nagrinėjo pasitelkdamas matematines lygtis. Prancūzų mokslininko Ogiusto Kurno darbas “Turto teorijos matematinių principų tyrimas”, išleistas 1838 metais, faktiškai suformavo klasikinę matematikos mokyklą ekonomikoje, kuri padarė labai didelę įtaką ekonomikos mokslo raidai. XX amžių galima būtų pavadinti ekonomikos matematizavimo amžiumi. Ekonomikos ir matematikos sąveika nėra vienpusė. Ne tik matematiniai metodai skverbiasi į ekonomikos mokslą, bet yra ir priešingas poveikis. Ekonominiai uždaviniai ir problemos skatina specializuotų matematikos šakų, tokių kaip matematinis programavimas, lošimų teorija, masinio aptarnavimo teorija, aktuarijų (draudimo) matematika, atsiradimą. Glaudžioje ekonomikos ir matematikos mokslų sąveikoje susiformavo ir ekonometrija. Ekonometrija - tai ekonomikos teorijos ir matematinės statistikos junginys.
Vardas: Svetlana
Darbo pavadinimas: Ekonometrija
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 61 [?]
Konspekto dalykas: Ekonomikos konspektas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 256 kB
Bylos pavadinimas: ekonometrija.zip
ekonometrija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: fizika, ekonominiai, anglu, lošimų teorija, ekonomikos mokslo raida metodai, ekometrija konspektai, ktu matematika,s cg qfjadob konspektai referatas ekonometrija yrt_beoyzqsgaxykzxbausg=afqjcngbyfjp_ixdxjbgid dtjyoki wasig =xklteztccrtyqd tupc ja, ekonomika ir ekonometrija,s cegqfjae konspektai referatas ekonometrija _fudt lnfchf qtr_vwpdgusg=afqjcngbyfjp_ixdxjbgid dtjyoki wasig =uiledtkkwrizzvh_tc ayq, aptarnavimo etika, tp search, ekonomine analize, ekonometrijos konspektas, lošimu teorija, ekonomika, ekonometrija konspektas, aktuariju konspektai, ekonometrija.

Paieška


bottom