top


Konspektai.com > Dailė > Gamtinių medžiagų panaudojimas kūrybiniuose mokinių darbuose
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Gamtinių medžiagų panaudojimas kūrybiniuose mokinių darbuose. Referatas

(Dailė. Referatas, 10 puslapių, 71kB)
Darbe esantys žodžiai: Dabartiniu metu vis daugiau ir daugiau žmogus turi galybių išreikšti nuotaikas, jausmus, susidomėjimą ir sumanymus. Tai padaryti mums pasitarnauja daugelis meno šakų, kurios yra glaudžiai susijusios su grafika. Šią meno rūšį ir aptarsiu savo šiame savarankiškame darbe. Pagal paskirtį grafika skirstoma į. Giliaspaudė. Iškiliaspaudė. Plokščiaspaudė. Grafinis vaizdavimas. Dekoratyvus (grafiškas) natiurmortas su obuoliais. Koliažas. Estampas. Monotipija. Gratažas. Ekslibris. Turinys. Naudota literatūra.
Vardas: Rita
Darbo pavadinimas: Gamtinių medžiagų panaudojimas kūrybiniuose mokinių darbuose
Kategorija: Dailė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Dailės referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 71 kB
Bylos pavadinimas: referatas_grafikos_sk.zip
referatas_grafikos_sk.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: amp cfwqfjae konspektai referatas daile grafikos rusys dao ilcioswam z nbwusg=afqjcngp_oqjvsvdiigzb upfdacvugjnasig =yrvdrmdq jxs cjnbrunjw,s cgyqfjad konspektai referatas daile grafikos rusys uf nt _zf fesgaloewwbqusg=afqjcngp_oqjvsvdiigzb upfdacvugjnasig =ac ykdi c_ aya_jswcerw,s cgyqfjad konspektai referatas daile grafikos rusys bv ntdkxk qtbvpi cqusg=afqjcngp_oqjvsvdiigzb upfdacvugjnasig = ca xqoxykjlnnckvxiga, gamtines medžiagos panaudojimo galimybės, giliaspaudė ir iškiliaspaudė grafika, tp search, gratažas, įvairių medžiagų panaudojimas darbuose, mokiniu, gamtiniu medžiagu panaudojimo galimybes, gamtines medžiagos panaudojimas vaiku darbuose, dailėje medžiagų panaudojimas, gamtinių medžiagų panaudojimas dailėje.

Paieška


bottom