top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Bazės. Prezentacija

(Chemija. Prezentacija, 24 skaidrės, 4230kB)
Darbe esantys žodžiai: Terminą ,,Bazė” prancūzų mokslininkas G.Ruelis pavartojo 1744m. Šarminės prigimties medžiagoms pavadinti.Prie bazių jis priskyrė ir šarmus. Sudėtinės medžiagos, sudarytos iš metalo atomo ir vienos ar kelių hidroksilo grupių vadinamos bazėmis Pagal tirpumą : Tirpios, Mažai tirpios, Netirpios(vandenyje). Pagal lakumą : Lakios, Nalakios. Pagal savybes : Šarmus, Netirpius hidroksidus, Amfoterines.
Vardas: rasa
Darbo pavadinimas: Bazės
Kategorija: Chemija
Darbo tipas: Prezentacija
Skaidrių skaičius: 24
Mokslo dalykas: Chemijos prezentacija
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 4230 kB
Bylos pavadinimas: bazes.zip
bazes.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: metalo savybes, chemijos mokslininkas skaidres, is ko sudarytos chemijoje bazes, chemija bazes sudarytos is, skaidres apie chemija, bazes skaidres, elis prancuzu mokslininkas, chemijos referatai bazes, skaidres bazes, skaidrės apie bazes, skaidriu baze chemija, tps,s ce qfjaf konspektai referatas bazes q tt nclpod mpcfusg=afqjcnhpky uhoblsu__zmzkzp ikqchzqsig =e _jv dz mtaarxezoa, tp search, prancuzas elis, chemija skaidres apie bazes, bazes chemija, bazės chemija, chemija bazes, chemija bazes.

Paieška


bottom