top


Konspektai.com > Filosofija > Filosofijos darbas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Filosofijos darbas. Referatas

(Filosofija. Referatas, 16 puslapių, 38kB)
Darbe esantys žodžiai: Renesansas- ( tai naujųjų laikų pradžia) kaip laikotarpis nebuvo esminis lūžis filosofijoje. Tai buvo laikotarpis, pamažu paneigęs scholastiką ir parengęs dirvą naujųjų laikų filosofijos atmainoms. Svarbiausi dalykai, darę poveikį naujos filosofijos tapsmui, buvo bažnyčios autoriteto smukimas ir mokslo vertės kilimas, nors XIV-XVI am. Tebedominuoja filosofija. Svarbiausias dalykas filosofuojant –laisvas antikos laikų filosofijos studijavimas ir vertinimas bei teocentrizmo virsmas antropocentrizmu (gr. Theos- Dievas, anthropos- žmogus.) Filosofiniuose bandymuose didžiausia vertybe pripažįstama žmogaus asmenybė. Francois Marie Arouet (slapyvardis, kuriuo jis pasirašinėjo - Voltaire - Volteras) gimė 1694 metų lapkričio 21 dieną Paryžiuje. Voltero stilius, protas, intelektas ir aštrus protas teisingumui padarė jį vienu iš garsiausių Prancūzijos rašytojų ir filosofų.
Vardas: Lina
Darbo pavadinimas: Filosofijos darbas
Kategorija: Filosofija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Referato dalykas: Filosofijos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 38 kB
Bylos pavadinimas: filosofijos_referatas.zip
filosofijos_referatas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: antikos žmogus, zmogaus filosofijoje, volteras referatas, filosofijos darbas, renesansas, naujuju laiku filosofija.

Paieška


bottom