top


Konspektai.com > Lietuvių kalba > Jonas Biliūnas Liūdna pasaka interpretacija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Jonas Biliūnas Liūdna pasaka interpretacija. Interpretacija

(Lietuvių kalba. Interpretacija, 1 puslapis, 4kB)
Darbe esantys žodžiai: Jono Biliūno „Liūdnos pasakos“ išraukos (Juozapota sapnavo.. su kūdikiu krinta bedugnėn) Analizė ir interpretacija Jonas Biliūnas- žymus 19-20a. lietuvių prozininkas, poetas, kritikas, publicistas ir psichologizmo pradininkas. Dažniausiai jo kūrinių centre-skriaudžiamųjų likimas. Dažnas veikėjas-neteisybės, asmeninės negandos slegiama būtybė. Užuojauta ir sąžinė –pagrindinės ir svarbiausios J.Biliūno moralinės nuostatos. Apysaka „Liūdna pasaka“- vienas žinomiausių ir brandžiausių rašytojo kūrinių, vaizduojantis kaip įvykis paveikia žmogų, kokius pėdsakus palieka jo sieloje ir atskleidžiantis žmogaus laimės ir būties trapumą. Analizuojamą ištrauką galima suskirstyti į du segmentus. Pirmame aprašomos Juozapotos džiaugsmingos viltys, o antrajame pamatoma būsima niūri, ir svajonėms kontrastinga ateitis.
Vardas: aiste
Darbo pavadinimas: Jonas Biliūnas Liūdna pasaka interpretacija
Kategorija: Lietuvių kalba
Darbo tipas: Interpretacija
Puslapių skaičius: 1 [?]
Interpretacijos dalykas: Lietuvių kalbos interpretacija
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 4 kB
Bylos pavadinimas: 1.zip
1.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

5
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: liudna pasaka pavadinimo prasme, jono biliūno liudna pasaka analizė, Jono Biliūno Liudna pasaka, sazine ir atsakomybe liudnoje pasakoje, jonas biliūnas liudna pasaka, jonas biliunas liudna pasaka istraukos interpretacija, moralines nuostatos, j biliuno liudna pasaka interpretacija, j biliuno liudna pasaka analize, liudna pasaka jonas biliunas analize, liudnos pasakos pavadinimo prasme, jonas biliunas liudna pasaka santrauka, jono biliuno vagis analize, j biliunas liudna pasakarecenzija, jono biliūno liudna pasaka interpretacija, j biliūno liūdnos pasakos analizė, biliūno liūdna pasaka analizė, liudna pasaka pavadinimo interpretacija, jonas biliūnas liūdna pasaka santrauka, jonas biliunas liudna pasaka interpretacija, jonas biliunas liudna pasakaanalize, j biliunas liudna pasaka analize, jono biliuno liudna pasaka analize, liudna pasaka sazine, biliūno liūdna pasaka interpretacija, jonas biliūnas liūdna pasaka analizė.

Paieška


bottom