top


Konspektai.com > Vadyba > Motyvacija valdymo sistemoje: materialinio ir moralinio skatinimo sistema kaip poveikio svertas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Motyvacija valdymo sistemoje: materialinio ir moralinio skatinimo sistema kaip poveikio svertas. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 26 puslapiai, 36kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Darbo našumas ir personalo valdymas. Poreikiai – personalo pažinimo ir motyvavimo pagrindas. Materialinio skatinimo sistema. Moralinio skatinimo sistema. Uab „senukai“ motyvacija. Įmonės apibūdinimas. Įmonės personalas. Darbuotojų motyvavimas. Išvados. Literatūra. Dabartiniu metu Lietuvoje yra daug įvairių įmonių, kurios vykdo veiklą ir tikisi iš tos veiklos gauti pelną. Didžioji dalis gaunamų pajamų iš verslo priklauso nuo to, kaip įmonės darbuotojai atlieka savo pareigas. Įmonės savininkas, norėdamas, kad jo verslas klestėtų, turi išsirinkti gerus ir kvalifikuotus darbuotojus. Tačiau tai dar nesuteikia garantijos, kad tas darbuotojas nepaliks įmonės, gavęs geresnį pasiūlymą apie didesnį užmokestį ar geresnes darbines sąlygas ir karjeros galimybes. Taip pat negalima žinoti ir to, ar darbuotojas yra pakankamai motyvuotas atlikti savo pareigas, panaudodamas visus savo sugebėjimus ir galimybes. Išanalizuoti personalo motyvavimo svarbą šiuolaikiniame pasaulyje. Apibūdinti vyravusias motyvacijos teorijas ir žmogaus poreikių poveikį motyvavimui. Išanalizuoti materialinio skatinimo būdus ir poveikį valdymui. Išanalizuoti moralinio skatinimo būdus ir poveikį valdymui. Apibūdinti UAB „Senukai“ motyvavimo sistemą.
Darbo pavadinimas: Motyvacija valdymo sistemoje: materialinio ir moralinio skatinimo sistema kaip poveikio svertas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 26 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 34 kartus.
Archyvo dydis: 36 kB
Bylos pavadinimas: motyvacija_materialinio_moralinio_skatinimo_sistema.zip
motyvacija_materialinio_moralinio_skatinimo_sistema.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo nasumas motyvacija, darbuotojų motyvacija, motyvacija senukai, imones apibudinimas, moralinis ir materialinis motyvavimas, verslas apibudinimas, Motyvacija valdymo sistemoje materialinio ir mora, personalo valdymas uab, materialinis ir nematerialinis motyvavimas, darbuotoju motyvacija, moralinis motyvavimas, personalo valdymas, senukai, materialinio skatinimo budai, cesqfjaf konspektai referatas motyvacija valdymo sistemoje materialinio ir moralinio skatinimo sistema kaip poveikio svertas fnbdt ewmivmsgb lbqusg=afqjcngmoxj yp vykfkivw nkfyigsig =udfyjkvjmyfyimmtwvrghg, darbuotoju skatinimo sistema, materialiniai motyvavimo būdai,s cb qfjaa konspektai referatas motyvacija valdymo sistemoje materialinio ir moralinio skatinimo sistema kaip poveikio svertas zdcot_afmoye watjagusg=afqjcngmoxj yp vykfkivw nkfyigsig =a oqzfqnjyu tkzvmcuwwq, materialinio moralinio skatinimo sistema.

Paieška


bottom