top


Konspektai.com > Muzika > Lietuviškos estrados pradininkas Antanas Šabaniauskas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Lietuviškos estrados pradininkas Antanas Šabaniauskas. Referatas

(Muzika. Referatas, 4 puslapiai, 14kB)
Darbe esantys žodžiai: Gyvenimas. Nors iš Jurbarko yra kilę daug žymių dainininkų, vargonininkų, chorvedžių ir kompozitorių, garsinusių lietuvos vardą europoje ir amerikoje, bet bene labiausiai Lietuvoje ir išeivijoje išpopuliarėjo dainininkas antanas šabaniauskas. Jis turbūt vienintelis buvo mažiausiai ragavęs muzikos mokslų, bet turėjo tikrą dievo dovaną – reto grožio, švelnų ir aukštą balsą, tinkantį atlikti neapolietiško tipo dainoms ir šlageriams. Šią ypatybę netruko pastebėti garsiųjų plokštelių firmų „columbia“ ir „his master‘s voice“ atstovai, kurių dėka a šabaniausko įrašai plokštelėse ir šiandien nenustoja savo populiarumo. Plokštelių įrašai. Populiarumą a. Šabaniauskui atnešė įrašytos plokštelės. Laisvu nuo repeticijų metu jis dainavo a. Mikulskio vadovaujamame oktete. Koncertinė veikla. Nuo 1927 m. Rudens a. Šabaniauskas pradėjo profesionalaus dainininko karjerą. Sugrįžimas. Be dainavimo restoranuose, šabaniauskas visą laiką dainavo ir operos chore. Pokario metais jis persikėlė į vilnių ir dainavo filharmonijos chore, retkarčiais surengdamas solinius koncertus, susidedančio iš senojo „buržuazinio“ repertuaro. Dabartis. Dabar kas penkei metai rengiami koncertai a. Šabaniausko gimtadieniams paminėti. Literatūros šaltiniai.
Vardas: Daina
Darbo pavadinimas: Lietuviškos estrados pradininkas Antanas Šabaniauskas
Kategorija: Muzika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 4 [?]
Referato dalykas: Muzikos referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 14 kB
Bylos pavadinimas: a_sabaniauskas.zip
a_sabaniauskas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: antanas sabaniauskas referatas, lietuviu estrados pradininkai, ántanas sabaniauskas ruduo lyrics, tps, šabaniauskas estrados, estrados pradininkai lietuvoje, lietuviskos estrados pradininkai, estrados pradininkas, antanas šabaniauskas.

Paieška


bottom