top


Konspektai.com > Informatika > Informacinės sistemos modeliavimas UAB ELME TRANSPORTAS
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Informacinės sistemos modeliavimas UAB ELME TRANSPORTAS. Kursinis

(Informatika. Kursinis, 19 puslapių, 508kB)
Darbe esantys žodžiai: Nagrinėjama įmonė: UAB "ELME Transportas". UAB "Elme transportas" teikia krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais bei ekspedicijos paslaugas. Kompanija įsteigta 2003 metais, reorganizavus AB "Vakarų laivų gamykla" transporto tarnybą, kurios veikla autotransporto srityje vykdoma nuo 1993 metų. Kompanija yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos "Linava" narė. UAB "Elme transportas" – yra AB "Vakarų laivų gamykla" dukterinė įmonė. Įmonėje šiuo metu dirba apie 60 žmonių. Įmonės pagrindinis klientas yra AB "Vakarų laivų gamykla". Dalykinė sritis: UAB "Elme transportas" – Tarptautiniai maršrutai driekiasi po Europos Sąjungos šalis, taip pat dirbame ir Rusijos rinkoje. Bendrovėje dirba kompetentingas ir ambicingas kolektyvas, kurio nariai turi ilgametę patirtį transporto paslaugų srityje ir visada yra pasiruošę išspręsti kylančias problemas bei patarti Jums neaiškiose situacijose. Probleminė sritis: 1.Turimos benzino kolonelės apskaita ir kuro likučio stebėjimas. Šiuo metu sandelininkė privalo kiekvieną rytą tikrinti kolonėlės turimus kuro likučius, kad žinoti kada užsakinėti kurą. Spausdintis čekius, kuriuose nurodomi kortelių numeriai ir kuro kiekiai, kad vesti kuro apskaitą. 2.Kuro apskaitai naudojama daug popierinio darbo. Tai kiekvienai dienai pildomas blankas, kuriame nurodoma data, kuro kiekis, vairuotojo tabelio numeris ir kita informacija. Kiekvieną dieną spausdinamas čekis, pagal kuri pildomas praeitos dienos sunaudotų degalų kiekis ( benzinas ir dyzelinis kuras atskirai). Degalinė aptarnauja tris įmones, todėl sandelio darbuotojas atsakingas už kolonėlę privalo teikti informacija kitų įmonių atsakingiems asmenims apie jų įmonės darbuotojų sunaudotus degalų kiekius. O tam vėlgi pildomas kitoks blankas ir siunčiamas faksu. 3.Visi blankai pildomi rankiniu būdu, informacija apie degalų kiekį degalinėje taip pat gaunama rankiniu būdu iš kolonėlės apskaitos aparato. Tam , kad sumažinti popierinių darbų kiekį reikėtų, papildyti atsakingo žmogaus kabinetą papildoma technine įranga ir taip pat apskaitai vesti pritaikyta programinę įrangą. Tikslai: -Kompiuterizuoti atsakingo žmogaus darbo vietą. -Parinkti tinkama techninę įranga suderinama su degalinės apskaitos aparatu. -Pritaikyti programinę įrangą kuro apskaitai vesti. -Supaprastinti kitų įmonių informavimą apie kuro sąnaudas. Uždavinys: Atlikti esamos informacinės sistemos analizę ir parinkti arba sukurti informacijos apdorojimo ir pateikimo posisteme. Sprendimas: Atlikti esamos informacines sistemos nekompiuterizuotos jos dalies analizę ir papildyti ją reikalingomis kompiuterizuotomis ir nekompiuterizuotomis funkcijomis.
Vardas: Irina
Darbo pavadinimas: Informacinės sistemos modeliavimas UAB ELME TRANSPORTAS
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 19 [?]
Kursinio dalykas: Informatikos kursinis
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 508 kB
Bylos pavadinimas: is_kursinis.zip
is_kursinis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones programine iranga, apskaitos informacinės sistemos, degalines, sandelių dokumentacija, transporto uždavinys, ekspedicijos įmones veikla, apskaita transporto, zmogaus slauga, transporto įmonės analize, nacionaline, imones situacijos analize, įmonės programinė įranga, asmenims, informacinės sistemos, imones transporto imones analize, autotransporto imone, transporto imones analize, degaline, transporto uzdavinys, automobiliai, informacines sistemos analize, imones apskaita, uab elme transportas, kroviniu gabenimo imones analize, apskaitos informacines sistemos,s cg qfjag konspektai referatas informacines sistemos modeliavimas okumt pgcjm gak zxagusg=afqjcngqbkmt zo psv xz wki_z wsig =uhiso kqtr_fnvnw xa, imones problema, elme transportas, vairuotojo darbo analize, elmetransportas.

Paieška


bottom