top


Konspektai.com > Astronomija > Juodosios skylės
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Juodosios skylės. Referatas

(Astronomija. Referatas, 8 puslapiai, 1344kB)
Darbe esantys žodžiai: Kas yra juodoji skylė? Kaip susidaro juodoji skylė? Kas yra dirbtinės juodosios skylės ir ar jos kelia pavojų žemei? Išvados. Pasaulyje ne kartą yra sklandę gandų apie gresiančias pasaulio pabaigas. Paskutiniu metu pasigirdo kalbų, jog mus sunaikins prisiartinusi juodoji skylė, kuri įtrauks Žemės planetą į save. Vieni šią grėsmę laiko realia ir tikrai pavojinga, kiti mano, kad tai tik dar vienas perdėtas požiūris į kosminius reiškinius. Taigi pamėginsiu išsiaiškinti, kas yra tos Juodosios skylės, kaip jos susidaro, kodėl jos gali kelti grėsmę Žemei ir ar tokie nuogastavimai yra pagrįsti ir realūs, o galbūt yra visai priešingai ir juodosios skylės gali mums atnešti kokios nors naudos? Juodoji skylė, tai vieta erdvėje, kur pasireiškia ypatingai didžiulė gravitacija ir gravitacija yra tokia milžiniška, kad iš juodosios skylės negali ištrūkti niekas, netgi šviesa.
Vardas: Agne
Darbo pavadinimas: Juodosios skylės
Kategorija: Astronomija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Referato dalykas: Astronomijos referatas
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 1344 kB
Bylos pavadinimas: juodosios_skyles.zip
juodosios_skyles.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: dirbtines juodosios skyles,s cg qfjaj konspektai referatas juodosios skyles blwdt_ljcjhp qsxvowpdgusg=afqjcneumw rgmturkyl tnvcvjsvrfyasig =izjx ivxbwwvsbfvpp jg, referatas apie juodaja skyle,s ceaqfjad konspektai referatas juodosios skyles auict zoj lf qsnlvgpdgusg=afqjcneumw rgmturkyl tnvcvjsvrfyasig =iahjks_sjphxew komiixw, cg qfjaj konspektai referatas juodosios skyles fa zt wbca qtdz hfbgusg=afqjcneumw rgmturkyl tnvcvjsvrfyasig = cuqay nao tlzv o iha,s cc qfjab konspektai referatas juodosios skyles dugxt_v ombp qtjsohgbgusg=afqjcneumw rgmturkyl tnvcvjsvrfyasig =io mus iysqipnbjxpcwhw, juodosios skyles referatas.

Paieška


bottom