top


Konspektai.com > Aplinka > Darnus vystymasis ir švaresnė gamta. darnaus vystymosi principų diegimas maisto ir gėrimų pramonėje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darnus vystymasis ir švaresnė gamta. darnaus vystymosi principų diegimas maisto ir gėrimų pramonėje. Referatas

(Aplinka. Referatas, 15 puslapių, 93kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Pagrindinės sąvokos ir terminai. Marketingo samprata ir evoliucija. Elektroninis marketingas. Elektroninio marketingo samprata. El. Marketingo atsiradimo veiksniai. Informacijos prieinamumas. Užsakymo įforminimas. Apmokėjimas. Užsakymo įvykdymas. Aptarnavimas ir rėmimas po pardavimo. El. Marketingo formos. Verslas verslui. Verslas vartotojui. Vartotojas vartotojui. Verslas vyriausybei – vyriausybė verslui. Prekė. Kaina. Paskirsymas. Rėmimas. Prekių pirkimo internetu pralumai ir trūkumai. Išvados. Literatūra ir šaltiniai. Priedai. 1 priedas. 2 priedas. Dauguma aplinkos apsaugos problemų yra susijusios su ekonomine plėtra. Siekiant išsaugoti švarią ir sveiką aplinką, verslo sąlygos tampa vis sudėtingesnės. Didelių permainų gamtoje sukelia gamybos procesas, kuris iš pagrindų keičia gamtinių kompleksų struktūrą, kasdien vis daugiau ima iš gamtos ir sudaro atliekų problemą. Subalansuotos plėtros principų taikymas pramonės įmonių veikloje tampa vis svarbesniu konkurencingumo didinimo veiksniu. Darbo objektas – maisto ir gėrimų pramonės darnaus vystymosi principų diegimas Darbo tikslas – atlikti darnaus vystymosi principų diegimo maisto ir gėrimų pramonėje analizę Darbo uždaviniai: 1.Apibūdinti darnaus vystymosi sąvoką ir raidą. 2.Apibūdinti darnaus vystymosi principų diegimą maisto ir gėrimų pramonėje Darbo metodai:1. Literatūros analizė – buvo išanalizuota lietuvių autorių literatūra (Staniškis J. K., Stasiškienė Ž., Kliopova I.) Darnus vystymasis – tai plėtra, tenkinanti žmonijos reikmes dabar, neapribojant galimybių ateities kartoms tenkinti savąsias. Siekiant geresnės gyvenimo kokybės dabar ir ateityje, ekonomikos, socialinės raidos ir aplinkos apsaugos tikslai yra derinami ir papildo vienas kitą.
Vardas: Agne
Darbo pavadinimas: Darnus vystymasis ir švaresnė gamta. darnaus vystymosi principų diegimas maisto ir gėrimų pramonėje
Kategorija: Aplinka
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 15 [?]
Referato dalykas: Aplinkos referatas
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 93 kB
Bylos pavadinimas: darnaus_vystymosi_principu_diegimas.zip
darnaus_vystymosi_principu_diegimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: gyvenimo kokybe, verslo analize, socialines apsaugos, darbo metodai, maisto pramones raida, įmonių aplinkos analizė, elektroninis verslas, elektroninis marketingas, darnaus vystymosi principų taikymas, atliekų kliopova, pramones raida, darnaus vystymosi principų, maisto pramone, didelių permainų gamtoje sukelia gamybos procesas kuris iš pagrindų keičia gamtinių kompleksų struktūrą, verslo raida, atlieku problema, vartotoju analize, kliopova kursinis, socialine verslo aplinka, marketingo samprata, verslo terminai, darnus verslas,s cgwqfjaj konspektai referatas darnaus vystymosi principu diegimas maisto ir geri kxt jay_ssgbaklxkaqusg=afqjcneg oli fajsj qhtcnqapuhiasig =rh oo vvvtrbql ilqlzdw, gamta, rėmimas marketingas, darnus vystymasis ir aplinka, atliekų, gamybos pletra, pramones darnus vystymasis, marketingas rėmimas.

Paieška


bottom