top


Konspektai.com > Vadyba > Verslo draudimas X įmonės rizikos valdyme
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Verslo draudimas X įmonės rizikos valdyme. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 23 puslapiai, 59kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Įvadas. Rizikos samprata. Rizikos valdymas. Rizikos valdymas finansų rinkose. Draudimas. Draudimo įmonių veikla ir jos sudėtinės dalys. Verslo įmonių naudojamos šiuolaikinės draudimo rūšys. Draudimas lietuvoje. Draudimo įmonės. Išvados. Literatūros sąrašas. Visais žmogaus gyvenimo ir veiklos periodais labai didelę reikšmę turėjo baimės jausmas, siekimas būti saugiu pačiam, apsaugoti savo artimuosius ir savo turtą. Vieno žymiausių amerikiečių, A.Maslow poreikių hierarchijos piramidėje iškart po fiziologinių poreikių seka poreikis saugumui. Nuo labai senų laikų žmonės savo saugumo padidinimui, galimų rizikų sumažinimui ėmė taikyti įvairius draudimo elementus ir formas. Trečiame šio amžiaus dešimtmetyje Vokietijoje išleistoje A.Manes draudimui skirtoje knygoje, rašoma, kad: “draudimas yra žmogaus proto pergalė prieš žiaurias gyvenimo jėgas. Mąstančios logikos laimėjimas prieš šio gyvenimo reiškinius”. Šioje knygoje pabrėžiama, kad kuo mažesnė yra visuomenės kultūra, tuo mažiau ji suvokiama ją supančiuose pavojuose, ir dėl to nepakankamai įvertinamos draudimo suteikiamos galimybės. Tad galima teigti, kad draudimo išsivystymas ir visuomenės kultūra yra tarpusavyje susiję. Draudimo situacijai įvertinti dažniausiai yra naudojamios draudimo įmokų sumos, tenkančios vienam šalies gyventojui, ir draudimo prasiskverbimo, šalies mastu surinktos draudimo įmokų sumos dalis nacionaliniame produkte, rodikliai.
Vardas: Simona
Darbo pavadinimas: Verslo draudimas X įmonės rizikos valdyme
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 23 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 59 kB
Bylos pavadinimas: kursinis.zip
kursinis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: finansu samprata, siuolaikines imoniu rusys, rizikos samprata, finansų valdymas, cf qfjag konspektai referatas verslo draudimas imones rizikos valdyme efpet ooipsc go loghdwusg=afqjcngzeicyw bqez jsf iwwwbtufasig =sexhsg brn lucubafj ya, imones finansu valdymas, įmonės rizikų draudimo valdymas, tp search, proto galimybes, verslo draudimas lietuvoje kursinis, įmonės rizikos valdymas, imones rizikos valdymas, rizikos, imones draudimas referatas, imones draudimas, darudimo prsiskverbimo rodikliai vokietijoje.

Paieška


bottom