top


Konspektai.com > Teisė > Administracinės teisės pažeidimai ir atsakomybė už juos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Administracinės teisės pažeidimai ir atsakomybė už juos. Referatas

(Teisė. Referatas, 14 puslapių, 14kB)
Darbe esantys žodžiai: Administracinės teisės pažeidimai. Nuobaudų rūšys. Administracinių nuobaudų skyrimas ir vykdymas. Organai (pareigūnai), įgalioti nagrinėti administacinių teisės pažeidimų bylas. Išvados. Literatūra. Žmonijos visuomenė yra sudėtingų ir kartu vieningų santykių junginys. Todėl visuomenės funkcionavimo ir raidos būtina sąlyga yra šių santykių tvarkymas, jų reguliavimas. Visuomenės gyvenimas dažniausiai yra reguliuojamas tam tikrų taisyklių ir socialinių normų. Iš čia kyla ir viena iš teisinės atsakomybės rūšių - administracinė atsakomybė. Pagrindinis įstatymas dėl administracinių teisės pažeidimų Lietuvos Respublikoje yra Lietuvos Respublikos administracinės teisės pažeidimų kodeksas ir dar kiti įstatymai dėl šių pažeidimų ir niekam negali būti taikoma poveikio priemonė už pažeidimą kaip nors kitaip, kaip įstatymų numatyta tvarka. Asmuo padaręs administracinį teisės pažeidimą atsako pagal šiuos įstatymus []. Administracinės teisės pažeidimai pramonės, elektros ir šiluminės energijos naudojimo srityje. Administracinės teisės pažeidimai žemės ūkyje, veterinarinių sanitarijų taisyklių pažeidimai. Administracinės teisės pažeidimai aplinkos apsaugos, gamtos išteklių naudojimo, gamtos, istorijos ir kultūros paminklų apsaugos srityje. Administracinės teisės pažeidimai, kuriais kėsinamsi į nuosavybę. Administraciniai teisės pažeidimai darbo ir gyventojų sveikatos apsaugos srityse. Administracinės teisės pažeidimai piliečių buto teisių, būtų komunalinio ūkio ir tvarkymo srityse. Administracinės teisės pažeidimai transporto, kelių ūkio bei ryšių srityje. Administracinės teisės pažeidimai prekybos, finansų, apskaitos ir statistikos srityje. Administracinės teisės pažeidimai, kuriais kėsiamasi į nustatytą valdymo tvarką. Jai padarytas administracinės teisės pažeidimas, ir turtinis nuostolis, tai administracinė komisija, savivaldybės seniūnijos kaimo vietovėje seniūnas, apylinkės teisėjas gali spręsti klausimą dėl šio nuostolio atlyginimo, jei jo suma neviršija litų,. Administracinė nuobauda yra atsakomybės priemonė, skiriama asmeniui nubausti dėl pažeidimų minėtose srityse.
Darbo pavadinimas: Administracinės teisės pažeidimai ir atsakomybė už juos
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 16 kartų.
Archyvo dydis: 14 kB
Bylos pavadinimas: administracines_teises_pazeidimai_atsakomybe.zip
administracines_teises_pazeidimai_atsakomybe.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: teisės raida vakaruose, finansu teisi, išvados, aplinkos apsaugos teise, atsakomybes rusys, darbo kodeksas, administracinė atsakomybė už piliečio buto teisių butų komunalinio ūkio ir tvarkymo pažeidimus, zemes teise, sveikatos teisė, administracines teises pazeidimas, žemės teisės, administracine atsakomybe darbo teises pazeidim, lietuvos pramone, administracinė atsakomybė darbo srityje, teisės pažeidimas, administracinių nuobaudų rūšys, administracines teises pažeidimai atsakomybe, asmuo,s cdwqfjaeobq konspektai referatas administracines teises pazeidimai ir atsakomybe uz juos iw xt sfuak gtmvnxgusg=afqjcnglu yzu dife bl chswjjn g, administracinės teisės pažeidimai referatai, administracinės teisės pažeidimai žemės ūkyje veterinarinių sanitarijų taisyklių pažeidimai, administracinė teisės pažeidimai.

Paieška


bottom