top


Konspektai.com > Aplinka > Triukšmo sklaidos mažinimo priemonių panaudojimo galimybės
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Triukšmo sklaidos mažinimo priemonių panaudojimo galimybės. Kursinis

(Aplinka. Kursinis, 41 puslapis, 532kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Triukšmo ir vibracijos šaltiniai. Triukšmo monitoringas lietuvoje. Triukšmo normavimas. Triukšmą slopinantys ekranai. Virpesių mažinimo priemonės. Impulsinis (smūginis) triukšmas ir vibracija. Triukšmo lygių skaičiavimas. Triukšmo mažinimo priemonių matmenų parinkimas ir diegimas. Triukšmo mažinimo sienelės skiačiavimas. Gaubto efektyvumo skičiavimas. Absorbcinio triukšmo slopintuvo skičiavimas. Išvados. Literatūra. Grafinė dalis. 2005 metų balandžio 20-toji – Tarptautinė kovos su triukšmu diena. Šią dieną visoje Europoje pradėta kampanija, skirta vienai seniausių problemų, su kuria susiduriama darbo vietoje – triukšmui darbe. Maždaug trečdalis Europos darbuotojų (daugiau nei 60 milijonų žmonių) ilgiau nei ketvirtadalį jų darbo laiko yra veikiami per didelio triukšmo. Norint patenkinti darbuotojų saugos ir sveikatos informacijos poreikį Europos Sąjungoje, įsteigta Europos saugos ir sveikatos darbe agentūra, kuri siekia pagerinti gyvenimo kokybę darbe, skatindama techninės, mokslinės ir ekonominės informacijos judėjimą tarp visų su darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais susijusių interesų grupių. Lietuvoje taip pat daug dėmesio skiriama, siekiant sumažinti triukšmingumą aplinkoje ir išvengti jo neigiamo poveikio sveikatai. Remiantis visuomenės sveikatos centrų ir jų filialų duomenimis, aplinkos triukšmas yra rimta problema Lietuvoje. Kasmet vidutiniškai 10-15 proc. daugėja gyventojų skundų dėl ramybės drumstimo. Triukšmu vadiname žmogui ne malonius, nepageidautinus garsus, galinčius pakenkti sveikatai. Triukšmo šaltiniai yra tam tikrų dažnių ir intensyvumų mechaninės, aerodinaminės, hidrodinaminės ir elektromagnetinės kilmės virpesiai. Neleistinai didelio intensyvumo triukšmas yra kenksmingas gamybos veiksnys, galintis sukelti žmogaus sveikatos ir darbingumo pablogėjimą. Žmogaus ausis girdi garsus, kurių dažniai yra nuo 20 iki 20000 Hz.
Vardas: Vitalija
Darbo pavadinimas: Triukšmo sklaidos mažinimo priemonių panaudojimo galimybės
Kategorija: Aplinka
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 41 [?]
Kursinio dalykas: Aplinkos kursinis
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 532 kB
Bylos pavadinimas: triuksmo_sklaidos_mazinimo_priemoniu_panaudojimo_galimybes.zip
triuksmo_sklaidos_mazinimo_priemoniu_panaudojimo_galimybes.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: virpesiai, triuksmas darbe, visuomenės sveikata, visuomenes sveikata, darbingumas triuksmas mazinimo priemones, aplinkos monitoringas, monitoringas,s cgeqfjad konspektai referatas triuksmo sklaidos mazinimo priemoniu panaudojimo qt j obkm gt nsxjcausg=afqjcnfsijpzkbxpfpajin tpgdd b iea, elektromagnetine, triukšmo sklaidos skaičiavimas,s cesqfjae konspektai referatas triuksmo sklaidos mazinimo priemoniu panaudojimo uncst r_k cyot dne dusg=afqjcnfsijpzkbxpfpajin tpgdd b ieasig =hf onlwbzzbgpxgs gjnq, triuksmo sklaida aplinkoje, triukšmo skaičiavimas, triukšmas,s cesqfjaeobq konspektai referatas triuksmo sklaidos mazinimo priemoniu panaudojimo xl jt k zrsgbej ebqusg=afqjcnfsijpzkbxpfpajin tpgdd b ieasig =uxofu ts hhfy d_unsng, vibracijos mazinimo priemones, triuksmas.

Paieška


bottom