top


Konspektai.com > Teisė > Administracinė atsakomybė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Administracinė atsakomybė. Referatas

(Teisė. Referatas, 11 puslapių, 13kB)
Darbe esantys žodžiai: Administracinės atsakomybės sąvoka. Administracinės atsakomybės principai. Aplinkybės šalinančios administracinę atsakomybę. Administracinės atsakomybės atribojimas nuo kitų. Teisinės atsakomybės rūšių. Išvados. Naudota literatūra. Kas yra administracinė atsakomybė? Prieš pradedant kalbėti apie bet kokią teisinę atsakomybę, pirma reikia suprasti ir žinoti, kas yra pati teisė, iš kur ji atsirado ir kam ji reikalinga? Tad kokia gi tos teisės kilmė? Pirmykštėje visuomenėje teisės nebuvo ir jos nereikėjo, nes ten žmonių tarpusavio santykiai buvo reguliuojami tam tikromis elgesio taisyklėmis, visų pirma, papročiais, moralės normomis. Visa tai toje visuomenėje susiformavo per amžius ir išreiškė visos giminės ar genties interesus, jų laikymasis atitiko tiek asmeninius, tiek ir visos bendruomenės poreikius. Elgesio taisyklių žmonės laikydavosi savanoriškai ir joms įgyvendinti nereikėjo specialaus prievartos aparato. Atsiradus privatinei nuosavybei ir visuomenei suskilus į skirtingas socialines grupes su priešingais interesais, buvusios elgesio taisyklės neteko savo bendro pobūdžio ir ne visi visuomenės nariai savanoriškai jas vykdė. Turtingieji, kurių rankose buvo valdžia, stengėsi primesti kitiems tokias elgesio taisykles, kurios išreikštų tik jų valią bei jų interesus ir padėtų ginti privatinę nuosavybę, pasirūpino sukurti naujas socialinio (visuomeninio) reguliavimo taisykles – iki tol nežinotą santykių formą, kurią dabar vadiname teise. Teisės samprata. Kam teisė reikalinga, kuo ji vertinga. Teisinė atsakomybė. Administracinė atsakomybė. Administracinės teisės subjektai. Administracinės atsakomybės principai. Aplinkybės, pašalinančios veikos pavojingumą visuomenei ir priešingumą teisei. Administracinės atsakomybės atribojimas nuo baudžiamosios atsakomybės. Administracinės atsakomybės atribojimas nuo drausminės atsakomybės. Administracinės atsakomybės atribojimas nuo civilinės atsakomybės.
Darbo pavadinimas: Administracinė atsakomybė
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 19 kartų.
Archyvo dydis: 13 kB
Bylos pavadinimas: administracine_teise.zip
administracine_teise.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

7
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: baudziamosios teises samprata, aplinkybės pašalinančios administracinę atsakomyb, tarpusavio, administracines atsakomybes subjektai, teisinės atsakomybės samprata principai, Aplinkybės pašalinančios administracinę atsakomyb, Administracinės atsakomybė, baudžiamosios atsakomybės samprata, išvados, administracine teise, drausminė atsakomybė, administracines atsakomybes samprata, baudžiamosios teisės samprata, baudžiamosios teisės principai, administracine atsakomybe atribojimas, administracines teises, administracinė atsakomybės, administracin teisė, civilines atsakomybes samprata, administracinės atsakomybės atribojimas nuo kitų, administracinės atsakomybės sąvoka, teisinės atsakomybės principai, drausmine atsakomybe, administracinės teises samprata, administracines atsakomybes atribojimas nuo kitu, administracine atsakomybes subjektai, grupės samprata, tps.

Paieška


bottom