top


Konspektai.com > Teisė > Advokatūra
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Advokatūra. Referatas

(Teisė. Referatas, 18 puslapių, 24kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Advokatų teisės ir pareigos, advokatų veiklos garantijos. Advokatų pareigos. Advokato teisės. Advokatų savivalda. Lietuvos advokatūra. Lietuvos advokatūros organai. Visuotinis advokatų susirinkimas. Advokatų taryba. Teisė verstis advokato veikla. Advokatų veiklos formos. Advokato veiklos apribojimai. Advokatų vieta lietuvos teisinėje sistemoje. Pagrindiniai veiklos principai. Advokato veiklos apribojimai. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai. Teisėsaugos institucijų veiklos mokamąją (pažintinę) praktiką atlikau Dariaus Karvelio kontoroje. Praktika vyko nuo 2009 m. sausio 19 d. iki 2009 m. sausio 30 d. Šiai praktikai vadovavo advokatas Darius Karvelis. Atlikdama šia praktika turėjau galimybę iš arčiau susipažinti ir išanalizuoti advokatūros struktūra, veiklos pagrindus, uždavinius, taip pat advokato teises bei pareigas. Praktikos metu teko stebėti kaip advokatas atlieka savo darbą, bendrauja su klientais, sprendžia jų problemas. Įgijau patirties is sužinojau apie pareigūno darbą. Supratau,kad norint gerai atlikti darba reikia įgūdžiu ir patirties, neužtenka tik žinių. Taip pat reikia mokėti bendrauti su žmonėmis, įtikinti juos, kad tu tikrai gali jiems padeti. Advokatai yra nepriklausoma Lietuvos teisinės sistemos dalis. Advokatų skaičius Lietuvos Respublikoje neribojamas. Advokatas yra nepriklausomas savo kliento patarėjas ir atstovas teisės klausimais. Advokato teisę atstovauti klientui ar jį ginti teismuose, arbitražuose (trečiųjų teismuose), kitose institucijose gali riboti tik įstatymai.
Vardas: zitulia
Darbo pavadinimas: Advokatūra
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 18 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 20 kartų.
Archyvo dydis: 24 kB
Bylos pavadinimas: advokatura.zip
advokatura.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: oro teise, praktika kontoroje, pareigos, advokatai, instituciju, advokatūros, praktika advokato kontoroje, advokatas praktika, teises struktura, pagrindiniai teismu veiklos principai, advokatura referatas, pazintine praktika, advokato praktika, teises praktika, teisėsaugos praktik, advokatūra, teise praktika, apribojimai, teisėsaugos institucijos, pažintine praktika, pažintinė praktika,s cfwqfjag konspektai referatas advokatura ajait e jm qw oxwcausg=afqjcnhh dwkjpl vr pynfxnlgcd pqsig =ugzrmbnzy rpdgchrnjvhg, advokatu veiklos teisines garantijos,s cdqqfjac konspektai referatas advokatura nzyyt ftfif sgbf aqusg=afqjcnhh dwkjpl vr pynfxnlgcd pqsig = oryjpvf ccrhdqthqxkw, tps, advokatas darius.

Paieška


bottom