top


Konspektai.com > Ekonomika > Santaupų kaupimas gyvybės draudimo būdu ypatumai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Santaupų kaupimas gyvybės draudimo būdu ypatumai. Kursinis

(Ekonomika. Kursinis, 20 puslapių, 191kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Kapitalo kaupimo ir rizikos draudimas. Gyvybės draudimo samprata. Grynasis gyvybės rizikos draudimas. Grynasis kapitalo kaupiamasis draudimas. Investicinis gyvybės draudimas. Mišrus gyvybės draudimas. Kapitalo kaupimas lietuvoje naudojant gyvybės draudimą. Bendra gyvybės draudimo statistika. Kapitalo kaupimas tradiciniu draudimu. Kapitalo kaupimas investiciniu draudimu. Išvados. Literatūra ir šaltiniai. Sunku būtų rasti žmogų, kuris nesirūpintų savo ateitimi. Kiekvienas asmuo galvoja, kaip jis gyvens po 10 – 20 metų ar išėjus į pensiją. Tam, kad apsisaugoti nuo skaudžių finansinių pasekmių nelaimės atveju ar tiesiog siekiant ateityje palaikyti savo pragyvenimo lygį, žmonės nuolat turi stebėti savo gaunamas pajamas, tinkamai valdyti išlaidas ir sugebėti kaupti santaupas. Santaupos – tai pinigų suma, kuri lieka iš pajamų atėmus vartojimo išlaidas ir atidėta kaupimui. Sukaupta suma gali būti panaudojama įvairiais tikslais tikslais, pavyzdžiui, galima įsigyti seniai trokštamą daiktą, išvykti į kelionę ir pan. Taigi, santaupų kaupimo naudą kiekvienas gali įvertinti savaip. Kaupti lėšas galima įvairiai: padėti indėlį banke, laikyti pinigus „kojinėse“, investuoti į akcijas ar obligacijas, investuoti į nekilnojamąjį turtą ir t.t. Šiame darbe apžvelgsime dar vieną santaupų kaupimo būdą – taupymą gyvybės draudimo pagalba.
Vardas: Remigijus
Darbo pavadinimas: Santaupų kaupimas gyvybės draudimo būdu ypatumai
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 20 [?]
Kursinio dalykas: Ekonomikos kursinis
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 191 kB
Bylos pavadinimas: santaupu_kaupimas_gyvybes_draudimo_budu_ypatumai.zip
santaupu_kaupimas_gyvybes_draudimo_budu_ypatumai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: draudimas lietuvoje, misrus draudimas, santaupų kaupimas gyvybės draudimo būdu ypatumai, santaupu kaupimo gyvybes draudimo budu ypatumai, gyvybes draudimo samprata,s cicbebywatgk konspektai referatas lesu kaipumas gyvybes draudimo pagalba _cwtt eebylisgbjwzwsdausg=afqjcnh jspfaqvsssgs wh_z mzudww, investicinis, gyvybes rizikos draudimas,s ccuqfjaa konspektai referatas lesu kaipumas gyvybes draudimo pagalba gvzvt_k gcnmtqbzltieagusg=afqjcnh jspfaqvsssgs wh_z mzudwwsig =v zzi giis ukfmf n aw,s ceeqfjaa konspektai referatas lesu kaipumas gyvybes draudimo pagalba yqtvt xzisnrsgatpjgqagusg=afqjcnh jspfaqvsssgs wh_z mzudwwsig = oaiwggdoxufumiiselnfa, gyvybės draudimas.

Paieška


bottom