top


Konspektai.com > Teisė > Civilinės teisės samprata, principai ir šaltiniai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Civilinės teisės samprata, principai ir šaltiniai. Referatas

(Teisė. Referatas, 13 puslapių, 19kB)
Darbe esantys žodžiai: Civilinė teisė - tai teisės šaka, kurios normos reguliuoja lygių ir vienas kitam nepavaldžių subjektų visuomeninius turtinius santykius ir su jais susijusius, taip pat ir nesusijusius, asmeninius neturtinius santykius. Prigimtinė teisė - tai amžinų ir nekintančių normų visuma. Jų pagrindą sudaro išsamus vaizdinys apie žmogų, žmogaus giminės tapatumą laike ir erdvėje, žmogaus reikmių nekintamą pobūdį. Jau senovės Romos teisininkai visas pozityviosios teisės normas skirstė į dvi dideles. Pagrindinis civilinio teisinio reguliavimo dalykas yra turtiniai santykiai. Atsakęs į sau iškeltus klausimus, priejau išvados, jog civiline teise sukurta sureguliuoti visuomeniniams santykiams. Ginti zmogaus teises ir oruma.
Darbo pavadinimas: Civilinės teisės samprata, principai ir šaltiniai
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 19 kB
Bylos pavadinimas: civiines_teises_samprata_saltiniai_principai.zip
civiines_teises_samprata_saltiniai_principai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: žmogaus teisės,s cfaqfjad konspektai referatas civilines teises samprata principai ir saltiniai ibogt ajjmf qthj_ oawusg=afqjcngsihh hboq xqomixk uejejkgiq,s cfaqfjad konspektai referatas civilines teises samprata principai ir saltiniai zxggt gwlcph qtusawusg=afqjcngsihh hboq xqomixk uejejkgiq, civilines teises samprata ir principai, civilines teises samprata principai ir saltiniai, civilinės teisės samprata, civiline teise, civilines teises samprata principai saltiniai, civilines teises samprata principai ir saltiniai, civilines teises planas, civilines teises saltiniai, civilines teises samprata referatas, civilines teises principai, teisės samprata, civilines teises samprata principai saltiniai, civilinės teisės principai.

Paieška


bottom