top


Konspektai.com > Vadyba > Televizijos ir radijo reklamos reikšmė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Televizijos ir radijo reklamos reikšmė. Referatas

(Vadyba. Referatas, 11 puslapių, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Televizijos reklama. Radijo reklama. Išvados. Literatūra. Reklamos apibūdinimas yra sudėtingas. Nagrinėjant jos sąvoką, randame persipynusius tiek ekonomikos, sociologijos, tiek psichologijos, ir estetikos klausimus. Mokslinėje literatūroje galima rasti įvairių reklamos apibrėžimų. Tarptautinių žodžių žodyne reklama kildinama iš prancūzų kalbos žodžio réclame arba lotynų kalbos žodžio reclamo kuris reiškia rėkiu. Reklama, tai žinių, duomenų apie ką nors skleidimas, norint išpopuliarinti, išgarsinti ką nors, padidinti paklausą [10]. Keršienės darbuose randamas toks reklama apibūdinimas: „tai derinys specifinių sugebėjimų ir profesijų, kurie sujungia daugybę koncepcijų, įskaitant tas, kurios orientuotos į mokslą ir tikslius duomenis, strategijas arba problemų sprendimą iš vienos pusės ir meną bei estetiką iš kitos. Tai ir mokslas ir menas. Bendriausiąja prasme reklamą galima apibūdinti kaip sąmoningą, kryptingą ir planingą poveikį vartotojams, kai įmonė siekia tam tikrų tikslų“ (Keršienė 2004, p. 9). Pajuodžio teigimu, reklama – tai užsakovo apmokamas neasmeniškas informacijos apie prekes, paslaugas ar idėjas skleidimas pasirinktai auditorijai siekiant užsakovo numatytu tikslų
Vardas: Denisa
Darbo pavadinimas: Televizijos ir radijo reklamos reikšmė
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: televizijos_ir_radijo_reklamos_reiksme.zip
televizijos_ir_radijo_reklamos_reiksme.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: etika reklama, reklamos etika, kono menas, televizijos radijo reklamos reikšme, radijos reklamos apibudinimas, sociologijos, televizijos radijo reklamos reikšmė, televizijos ir radijo reklamos reikšmė, televizijos ir radijo reklamos reiksme referatas, estetika,s cdmqfjac konspektai referatas reklamos referatas st imayvoswbbt bausg=afqjcnfzv zvopfnlqdjw ilrq_ivnmaoasig =mw xkmcwatnmsvgc ti eq, tps, cfyqfjag konspektai referatas reklamos referatas gcfwt fjesw gpgtrdacausg=afqjcnfzv zvopfnlqdjw ilrq_ivnmaoa, televizijos reikšmė, referatas reklamos, televizijos reklamos reikšmę, tp search, reklama etika.

Paieška


bottom