top


Konspektai.com > Teisė > Visų turto rizikų draudimo ypatybės
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Visų turto rizikų draudimo ypatybės. Kursinis

(Teisė. Kursinis, 24 puslapiai, 53kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Turto visų rizikų draudimas. Nedraudiminiai objektai. Kilnojamas turtas. Draudiminiai įvykiai ir apdorojimai. Kiti nedraudiminiai įvykiai. Informacinių technologijų klaidos. Papildomos visų rizikų draudimo sąlygos. Laikinas perkėlimas. Profesiniai honorarai. Nuostolio vietos tvarkymas. Kontrakto kaina. Atsargų deklaravimas. Kapitalo padidinimas. Verslo pertraukimas dėl darbuotojo nedarbingumo. Draudimo rizikos padidėjimas ir sumažėjimas. Pastatų draudimas kaip negyvybės draudimo porūšis. Pastatų draudimo ypatumai. Būsto draudimas pratiems asmenims. Namų turto draudimas. Parodų draudimas. Draudimo objektas. Draudžiamos rizikos išvardintos ar visos? Išvados. Naudota literatūra. Draudimo teisė reguliuoja draudimo veiklos metu atsirandančius santykius tarp draudimo įmonių, draudimo tarpininkų ir draudėjų. Draudimo teisės, kaip civilinės teisės instituto, reikšmė yra didelė, kadangi šios normos neatsiejamai susijusios su kitais civilinės teisės posakiais, institutais bei kitomis teisės normomis. Be to, šių civilinių teisinių santykių mastas yra labai paplitęs Lietuvoje ir visame pasaulyje.
Vardas: Julius
Darbo pavadinimas: Visų turto rizikų draudimo ypatybės
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 24 [?]
Kursinio dalykas: Teisės kursinis
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 53 kB
Bylos pavadinimas: turto_visu_riziku_draudimo_ypatybes.zip
turto_visu_riziku_draudimo_ypatybes.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: draudimas lietuvoje, gyvybės draudimas, pastatu draudimo ypatumai, tp search, draudimo teise turto draudimas, turto draudimas.

Paieška


bottom