top


Konspektai.com > Vadyba > Viešojo sektoriaus X veiklos valdymo modelis
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Viešojo sektoriaus X veiklos valdymo modelis. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 18 puslapių, 228kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Dalis. X viešojo sektoriaus organizacijos, kaip valdomo objekto ypatybės. Valdymo struktūra. Darbuotojų sudėtis. Veiklos kryptis. Organizacijos korporacinė kultūra. Dalis. Pagrindinės valdymo funkcijos. Planavimas. Organizacimas. Kontrolė. Skatinimas. Silpnosios ir stipriosios valdymo modelio pusės. Dalis. Pasiūlymai kaip sustiprinti silpnąsias valdymo modelio puses. Apibendrinimas ir išvados. Schemų turinys. Valdymo schema. Vilniaus ligonių kasos (VLK) yra nepelno siekianti viešoji įstaiga įkurta 1989 metais. Aprašyti valstybines ligonių kasas pasirinkau, nes manau, kad tai yra aktuali šių laikų paslauga. Visi žmonės turi teisę į valstybės finansuojamas paslaugas. Savo darbe išnarinėsiu viešosios įstaigos darbo charakteristiką, korporacijos kultūrą ir pateiksiu veiklos valdymo analizę. Išreikšiu savo nuomonę kaip įstaiga galėtų pagerinti darbo kokybę ir efektyvumą. Organizacinė valdymo struktūra – tai gamybinių bei valdymo elementų tvarkyba ir jų priklausomybės nustatymas. Tai įmonės (įstaigos) ekonominės sistemos vidinių ryšių užtikrinančių efektyvų sistemos funkcionavimą struktūra.
Vardas: Rūta
Darbo pavadinimas: Viešojo sektoriaus X veiklos valdymo modelis
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 18 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 228 kB
Bylos pavadinimas: viesojo_sektoriaus_x_veiklos_valdymo_modelis.zip
viesojo_sektoriaus_x_veiklos_valdymo_modelis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: silpnosios puses, viešosios organizacijos veiklos analize, organizacijos kultūra,s cf qfjad konspektai referatas viesojo sektoriaus kursinis _m tes c wbb _wgcgusg=afqjcnfw ytctjhpeiezd dsvdo vw,s cgkqfjajoao konspektai referatas viesojo sektoriaus kursinis npuut alourq qsbpmwmcqusg=afqjcnfw ytctjhpeiezd dsvdo vwsig = kmhz jmmgctpsrja zftq, viešosios įstaigos valdymo struktūra, imones analize valdymo struktura, finansu funkcijos, imones ekonomines veiklos analize, viesojo sektoriaus organizacinė valdymo struktūra, organizacinė valdymo struktūra viesojo sektoriaus, imones organizacine kultura, finansu valdymo funkcijos, viešoji įstaiga, „x“ viešojo sektoriaus organizacijos veiklos valdymo modelis, viešoji įmonė, įmonės organizacinė valdymo struktūra.

Paieška


bottom