top


Konspektai.com > Vadyba > Individualios įmonės Ausnė moteriškų drabužių siuvimas verslo planas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Individualios įmonės Ausnė moteriškų drabužių siuvimas verslo planas. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 32 puslapiai, 235kB)
Darbe esantys žodžiai: Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Produkto ir paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Gamyba. Gamybos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos ir tiekėjai. Gamybos savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė firmos struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos.pelno ataskaita.balansai. Ekonominiai rodikliai. Literatūra. Priedai. Esant sudėtingai ekonominei situacijai Lietuvoje, kai bedarbystė jau palietė 15% visų šalies gyventojų, kiekvienam tapo aktualu asmeniškai pagalvoti, kaip užtikrinti savo ateitį. Individualaus verslo kūrimas ir vystymas leidžia įmonės savininkui turėti nors minimalų pajamų šaltinį, o taip pat sukurti papildomų darbo vietų. Verslo planas - tai dokumentas, kuriame aiškiai išdėstoma verslo sumanymo esmė, apibūdinama esama įmonės padėtis (jei ji jau veikia), numatoma būsima strategija ir ateities perspektyvos, pateikiama finansinė informacija. Individuali įmonė „Ausnė” įregistruota juridinių asmenų registre 2010 metų lapkričio 9 dieną. Kuriama individuali įmonė užsiims moteriškų dalykiškų drabužių siuvimu (švarkai, palaidinės, kelnės, sijonai). Manome, kad drabužiai kasdieninio vartojimo prekė, nes mūsų lankytojai bus pavieniai asmenys, draugų grupės, bei šeimos, pagrinde dirbantys firmų administracijose. Kuriama įmonė bus individuali, ji užsiims moteriškų dalykiškų drabužių siuvimu. Individuali įmonė pasirinkta dėl to, kad tai sudaro sąlygas reikštis savininko iniciatyvai. Įmonė dirbs savininko nauda, jai bus neprivalomos valstybinės valdžios ar valdymo organų užduotys, pagamintą produkciją, t.y. drabužius, kuriama įmonė realizuos savo nuožiūra pagal tarpusavio susitarimus su gaminių pirkėjais.
Vardas: jolanta
Darbo pavadinimas: Individualios įmonės Ausnė moteriškų drabužių siuvimas verslo planas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 32 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 31 kartą.
Archyvo dydis: 235 kB
Bylos pavadinimas: tarptautinio_verslo.zip
tarptautinio_verslo.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones organizacine valdymo struktura, imones strategija kurimas, pardavimo politika, ausne, imones marketingo planas, darbo rodikliai, imones finansai, imones valdymo planas, gamybos analize, šeimos, slaugos planas, slaugos verslo planas, konkurencijos analize, produkto marketingo planas, rinkos ekonominiai veiksniai, MARKETINGAS, darbo proceso vadyba, slaugos vadyba, gamyba verslo planas, gamybos imones verslo planas, tiekejai, verslo kurimas, ekonominiai imones tikslai, gamybos imones valdymo struktura, pelno ataskaita, imones gamybos proceso analize, įmonės organizacinė valdymo struktūra, ktu verslo planas, įmonės kurimas, vadyba verslo planas, verslo aprašymas, siuvykla verslo planas kursinis, gamybos proceso aprašymas, įmonės verslo planas, valdymo proceso analize, gamybos įmonės organizacinė struktūra, įmonės vadyba, gamybos vadyba, darbo planas.

Paieška


bottom