top


Konspektai.com > Psichologija > Įgūdžių susidarymo įpatumai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įgūdžių susidarymo įpatumai. Laboratorinis darbas

(Psichologija. Laboratorinis darbas, 10 puslapių, 31kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Metodika. Rezultatai ir jų analizė. Išvados. Literatūros sąrašas. 1psl. Priedai. Laboratorinio darbo aprašymas. Surinktų duomenų pavyzdys. Įgūdžiai – tai pratybomis įtvirtinti veiksmų atlikimo būdai, suautomatinti sqąmoningos veiklos komponentai. Jie padeda veikti tiksliai, greitai ir lengvai, naudojant mažiausiai energijos“ (J.Lapė, G.Navikas, 2003, p.198). Pavyzdžiui, skaitydami knygas, mes negalvojame apie tai kaip skaityti atskiras raides ir jungti jas į žodžius, tai vyksta automatiškai, nes visas mūsų dėmesys būna sutelktas į skaitomo teksto turinį. Kiekvienas žmogus turi daug įgūdžių: vaikščiojimo, skaitymo, rašymo, mašinos vairavimo, šaudymo ir kt. Gali būti skiriami išorinės veiklos – judėjimo ir vidinės veiklos – protiniai įgūdžiai. Paprastai skiriamos keturios įgūdžių rūšys: sensoriniai – sugebėjimas tiksliai ir greitai atpažinti ženklus, pastebėti detales, garsus, nustatyti atstumą iš akies, iš skonio ir kvapo atpažinti sudedamąsias patiekalo dalis ir kt., motoriniai – įgūdis eiti, bėgti, išlaikyti pussiausvyrą važiuojant dviračiu, groti akordeonu nežiūrint į klaviatūrą ir kt., sensomotoriniai – kai atliekami judesiai kontroliuojami regėjimu ar klausa: tai piešimas, rašymas, automobilio vairavimas ir t.t., intelektiniai – matematikos uždavinių , problemų sprendimas, darbo planavimas ir kt. Darbo tikslas: Nustatyti skirtingų sąlygų poveikį kai kurių grafinių įgūdžių formavimuisi. Darbo uždaviniai: Palyginti pirmosios ir antrosios serijos rezultatus, palyginti dviejų grupių rezultatus ir nustatyti ar skirtingos sąlygos veikia žmonių įgūdžių formavimąsį.
Vardas: Indrė
Darbo pavadinimas: Įgūdžių susidarymo įpatumai
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Mokslo dalykas: Psichologijos laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 31 kB
Bylos pavadinimas: igudziu_susidarymo_ypatumai2.zip
igudziu_susidarymo_ypatumai2.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: duomenu analize, akies, piesimas, igudzio susidarymas, igudziu susidarymo laboratorinis, laboratorinis darbas psichologija, ceiqfjae konspektai referatas igudziu susidarymo ipatumai ef zt_ eoh qt hax_dgusg=afqjcnh fdv hpwou exd nbzypoppzwsig =su bsgcwmrrjgkn _lmeeq, grafiniu igudziu susidarymas, tp search.

Paieška


bottom