top


Konspektai.com > Teisė > Civilinė teisė bendroji dalis 5
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Civilinė teisė bendroji dalis 5. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 18 puslapių, 58kB)
Darbe esantys žodžiai: Civilinė teisė kaip teisės šaka. Civilinė teisė – tai teisės šaka, kurios normos reguliuoja turtinius ir su jais susijusius, o taip pat ir nesusijusius asmeninius neturtinius santykius, atsirandančius tarp lygių ir vienas kitam nepavaldžių asmenų (subjektų). Objektyvioji ir subjektyvioji civilinė teisė. objektyviosios teisės pagrindu atsiranda subjektinė teisė. viešosios ir privatinės teisės sąveika. privatinė ir civilinė teisė. Ct atribojama nuo kitų teisės šakų pagal reguliav. dalyką ir metodą. Civil. santykių teisinio reglamentavimo principai. Užsienio valstybių ir lr ct istorinė raida. Lr civilinės teisės šaltiniai. Civilinių įstatymų taikymo principai. Civilinės teisės sistema. Civilinių teisių objektai. Vertybinis popierius. Asmenų neturtinės teisės ir vertybės. Terminai. Termino apibrėžimas. Termino pradžia. Ieškinio senaties. Ieškinio senaties termino nutraukimas. Civilinių teisų įgyvendinimas ir gynimas. Civilinė teisinė atsakomybė. Sandoriai. Negaliojantys sandoriai. Atstovavimas. Fiziniai asmenys. Bendros žinios apie juridinius asmenis. Prokūra. Atstovavimas.
Darbo pavadinimas: Civilinė teisė bendroji dalis 5
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 18 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 10 kartų.
Archyvo dydis: 58 kB
Bylos pavadinimas: civiline_teise_5.zip
civiline_teise_5.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: apie save, civilinių teisių įgyvendinimas gynimas, teises taikymo, civiliniu teisu igyvendinimas gynimas, civilinė atsakomybe, teisės taikymo principai, civiline teise sandoriai, negaliojantys sandoriai, prokūra, civilinės teisės principai, civilinės teisės terminai, viešosios ir privatinės teisės sąveika, objektyvioji ir subjektyvioji civilinė teisė, civilines teises normos, privatines teises saltiniai, ct bendroji dalis konspektas, civilinių teisų įgyvendinimas gynimas,s ccsqfjacoao konspektai referatas civiline teise bendroji dalis nbm tqroa ge wbj_pxaaqusg=afqjcnhdpmcqvsjg uynbapt bdohqrjqsig = c eqzqjauonq ykbvdarg, civilinė teisė bendroji dalis konspektai, objektyvioji subjektyvioji civiline teise, civiline objektyvioji teise, objektyvioji ir subjektinė civilinė teisė, subjektyvioji civiline teise, objektyvioji subjektyvioji civilinė teisė, civilinė teisė bendroji dalis konspektas.

Paieška


bottom