top


Konspektai.com > Sauga > Darbų ir civilinė sauga klausimai ir atsakymai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbų ir civilinė sauga klausimai ir atsakymai. Špera

(Sauga. Špera, 6 puslapiai, 22kB)
Darbe esantys žodžiai: Civilinės saugos esmė, uždaviniai ir organizacinė struktūra. Galimos ekstremalios situacijos lietuvoje ir jų priežastys. Biologinė aplinkos tarša. Civilinės saugos perspėjimo signalai ir veiksmai pagal juos. Kolektyvinės apsaugos priemonės. Nuodingosios medžiagos ir apsauga nuo jų. Gyventojų ir turto apsauga įvykus radiacinei avarijai. Gyventojų ir turto apsauga įvykus avarijai ignalinos atominėje elektrinėje. Gyventojų ir turto apsauga įvykus cheminei avarijai. Gyventojų ir turto apsauga biologinės taršos metu. Specialusis švarinimas. Gelbėjimo ir kiti neatidėliotini darbai, vadovavimas jiems. Civilinė sauga-tai civilinė krašto apsaugos funkcija, apimanti visų institucijų, organizacijų bei gyventojų pasirengimą ekstremaliai situacijai. Esmė-aktyvus visų valstybės gyventojų dalyvavimas gelbėjimo darbų organizavime ir žmonių gelbėjime iš pagrindinių nelaimės vietų, avarijų, katastrofų likvidavimų.
Vardas: Sigutė
Darbo pavadinimas: Darbų ir civilinė sauga klausimai ir atsakymai
Kategorija: Sauga
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 6 [?]
Šperos dalykas: Saugos špera
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 22 kB
Bylos pavadinimas: 2_koliokviumo_klausimai_ir_atsakymai.zip
2_koliokviumo_klausimai_ir_atsakymai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: gelbejimo darbai, specialusis švarinimas, civilinės saugos signalai veiksmai pagal gyvent, darbu saugos klausimai atsakymai, civilines saugos klausimai ir atsakymai, darbu saugos klausimai su atsakymais, darbu sauga, galimos ekstremalios situacijos, civilinės saugos organizacine struktura, gyventoju turto apsauga biologines tarsos metu, civilinė sauga atsakymai, darbu saugos uzdaviniai, ekstremalio situacijos, gyventojų turto apsauga, civiline saugos uzdaviniai, zmoniu saugos uzdaviniai, biologine tarsa, gyventoju ir turto apsauga biologines tarsos metu, biologine aplinkos aplinkos tarsa, chemine tarsa, biologine aplinkos tarsa, tarša, ceyqfjae konspektai referatas darbu ir civiline sauga kolio klausimai ir ats mlvgt_qmosx qofloyybwusg=afqjcnfmnsyq hwkojh kw _ fdc wz g, gyventojų ir turto apsauga, civilinės saugos atsakymai, instituciju struktura.

Paieška


bottom