top


Konspektai.com > Kita > Anoreksija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Anoreksija. Prezentacija

(Kita. Prezentacija, 14 skaidrių, 443kB)
Darbe esantys žodžiai: Tikslas Paaiškinti: Kas yra anoreksija. Kokie požymiai tos ligos. Kokios komplikacijos. Koks yra gydymas. Parodyti, kad tai ne grožis, o rimta liga! Anoreksija - itin pavojinga liga. Anoreksijos mirtingumas – apie 10 proc. 20 proc. - ligos eiga tampa lėtinė, 40 proc. atvejų visiškai pasveikstama. Prognozė nepalanki, jei gydymas neefektyvus, jei liga buvo metus ir daugiau negydyta ir jei prisideda gretutinės psichinės ligos. Kartais liga pereina į nervinę bulimiją.
Vardas: otilija
Darbo pavadinimas: Anoreksija
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Prezentacija
Skaidrių skaičius: 14
Mokslo dalykas: Kitos prezentacija
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 443 kB
Bylos pavadinimas: anoreksija.zip
anoreksija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: psichine, pavojinga, kas yra grozis, skaidres anoreksijos, anoreksijos skaidres, apie anoreksija skaidres, efektyvus, anoreksija skaidres, skaidres apie anorekcija,s chsqfjaa konspektai referatas enoreksija sv lt oa _ sgas expbausg=afqjcnf fb o png xaj eikiskb vbpasig =pwkavbvb xw btts pn a,s cdmqfjaa konspektai referatas enoreksija tmc_itqbinejq afqjcnf fb o png xaj eikiskb vbpasig = gijiwpz mstwem djfzw,s ccuqfjaa konspektai referatas enoreksija pxjnt eyrb qxvmbcycausg=afqjcnf fb o png xaj eikiskb vbpasig =ozl iowq lyzkeqyzd_msw,s ccmqfjaa konspektai referatas enoreksija hbhjt emkerp qtup wmcausg=afqjcnf fb o png xaj eikiskb vbpa.

Paieška


bottom