top


Konspektai.com > Astronomija > Astronomijos raida
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Astronomijos raida. Referatas

(Astronomija. Referatas, 12 puslapių, 1099kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Dangaus vaizdas ir senovės kosmologinės pažiūros. Visata. Mokslo duomenys. Astronomijos reikšmė. Pirmieji žmonės kosmose. Saulės sistemos planetų atradimas. Pabaiga. Naudota literatūra. Turinys. Astronomija (gr. astron - žvaigždė, nomos - dėsnis) - mokslas, apimantis reiškinių, esančių už Žemės ir jos atmosferos, stebėjimą ir aiškinimą. Astronomija tiria objektų, kuriuos galime stebėti danguje (ir kurie yra už Žemės ribų), kilmę, vystymąsi, fizikines ir chemines savybes. Visa kas yra plačiose erdvėse - mums atrodo neaprėpiama. Tačiau jau nuo senų laikų tuo buvo domimasi. Pradedant egiptiečiais, babiloniečiais ir majais, o baigiant astronomais ir astronautais, tai astronomijos mokslas su kiekviena diena plėtė savo turimas žinias. Taip pat ir šiuo metu vyksta įvairūs tyrimai, kurių metu vis kas nors nauja atrandama.
Vardas: gete
Darbo pavadinimas: Astronomijos raida
Kategorija: Astronomija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Referato dalykas: Astronomijos referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 1099 kB
Bylos pavadinimas: asrtronomijos_raida.zip
asrtronomijos_raida.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: saules tyrimai, astronomija,s cgyqfjah konspektai referatas astronomijos raida we ct pudsqozt yobgusg=afqjcneatkwdaukr_ e mnsblsvvcouzayxwh dnhuco vcqxg,s cgyqfjah konspektai referatas astronomijos raida o sct hub tcswa jcbwusg=afqjcneatkwdaukr_ e mnsblsvvcr_tlkqc hoybt frrlstvg, tp search,s cfkqfjaf konspektai referatas astronomijos raida nhkt z ouqn qwb ytcausg=afqjcneatkwdaukr_ e mnsblsvvczxzn pjqc n ww, astronomijos mokslo raida, cfcqfjaf konspektai referatas astronomijos raida xt wtniag gtj kgddwusg=afqjcneatkwdaukr_ e mnsblsvvcmotsm ww xtozsseh_ym q.

Paieška


bottom