top


Konspektai.com > Teisė > Lietuvos Respublikos civilinė teisė kaip teisės šaka
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Lietuvos Respublikos civilinė teisė kaip teisės šaka. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 4 puslapiai, 12kB)
Darbe esantys žodžiai: Lietuvos respublikos civilinė teisė kaip teisės šaka. Teisės sistema skiriasi nuo teisinės, kad į teisinę sistemą įeina teisės šakos ir institucijos kurios kuria ir įgyvendina teisę. Teisės sistema- teisės normų ir teisės šakų vidinė organizacija. Teisinė sistema- teisės sistema, teisėkura, bei teisės įgybendinimo institucijos. Teisės šaka- baigiamoji teisės normų sisteminimo subordinacijos pagrindu riba. Kiekviena teisės šaka turi atskirą teisinio reguliavimo objektą. Viešoji teisė ir privatinė teisė. Privatinė ir civilinė teisė. Civilinės teisės f-jos. Civiliniai teisiniai santykiai ir jų rūšys. Civilinio teisinio reglamentavimo metodo samprata. Civilinio teisinio reglamentavimo metodo raiška teisė normose. Civilinės teisės principai. Civilinių teisių įgyvendinimo principai. Civilinių teisių aiškinimo principai. Civilinės teisės atsiribojimas nuo kitų teisės šakų. Civilinė teisė nuo kitų teisės šakų atribojama pagal reguliavimo metodą. Atriboti civilinę teisę nuo baudžiamosios ar valstybinės teisės labai nesunku, ne sjų reguliuojami santykiai kokybiškai skirtingi. Daug sunkiau CT atriboti nuo administracinė, darbo ir šeimos teisės, nes jos turi daug ką bendro su CT.
Darbo pavadinimas: Lietuvos Respublikos civilinė teisė kaip teisės šaka
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 4 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 12 kB
Bylos pavadinimas: civiline_teise_kaip_teises_saka.zip
civiline_teise_kaip_teises_saka.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: civilines teises normos, civiline šeimos teise, civilines teises normu principai, lietuvos saka, konspektas civiline teise kaip teises saka, šeimos teisės samprata, tp search, lr teises sakos, lietuvos respublikos civiline teise kaip teises saka, lietuvos respublikos civiline teise kaip saka, lietuvos teisines sakos, lrciviline teise kaip privatines teises saka, lr civilinė teisė kaip privatinės teisės šaka, lr civilinė teisė kaip teisės šaka, lietuvos respublikos civilinė teisė kaip teisės šaka konspektas, civilinė teisė kaip teisės šaka, tp, lietuvos respublikos civiline teise kaip privatines teises saka, lr civilinė teisė kaip privatinė teisės šaka, rasto darbas civiline teise kaip atskira teises saka, atribokite civiline teise nuo baudžiamosios teises, atribokite teisę nuo kitų teisės šakų, privatine teises saka, atribokite civilinę teisę nuo baudžiamosios, lietuvos teisine saka, civiline teise kaip teises saka, lietuvos respublikos civilinė teisė kaip privatinės teisės šaka, privatines teises sakos, civilinė teisė atribota nuo kitų teisės šakų, lr civilinė teisė.

Paieška


bottom