top


Konspektai.com > Logika > Teksto analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Teksto analizė. Namų darbas

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
(Logika. Namų darbas, 8 puslapiai, 18kB)
Darbe esantys žodžiai: Teksto analizė •Tezė - Prisipažinsiu, skaitydamas politikos apžvalgininko Kęstučio Girniaus komentarus apie Lietuvos Laikinąją Vyriausybę, Lietuvių Aktyvistų Frontą ir esą menką šitų reiškinių mokslinio ištyrimo bei dokumentavimo lygį, pasijutau sunkiai galintis patikėti, kad šitą gali rašyti žmogus, mano laikytas vienu iš pačių blaiviausių ir įžvalgiausių mūsų politikos komentatorių. •Mano manymu tezė per ilga, butu galima ja sutrumpinti, išskiriant esme. •Tezė argumentuojama siais argumentais: 1.Apie šių problemų ištyrimo stoką galima prabilti tik arba visiškai neskaičius šios srities profesionalų darbų arba sąmoningai tikintis istorijos revizijos. 2.Sunku suvokti šios problemos ryškinimą esą išsiskiriančiuose etninių lietuvių ir žydų istoriniuose-politiniuose pasakojimuose, ypač kai kalba eina ne apie kokių egzotiškų būtybių ar paslaptingų nežinomųjų, o daugiau nei 220 000 Lietuvos Respublikos piliečių išžudymą.
Vardas: Gabija
Darbo pavadinimas: Teksto analizė
Kategorija: Logika
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Namų darbo dalykas: Logikos namų darbas
Parsisiųsta: 31 kartą.
Archyvo dydis: 18 kB
Bylos pavadinimas: teksto_analize_logika.zip
teksto_analize_logika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: logikos analize, teksto analizes logika, teksto analizė logika, logikos teksto analize rasau darbus, rasau logikos darbus, teksto analizes metodas logika, logikos darbai, teksto analize logika, logika teksto analize pvz,s cfsqfjagoao konspektai referatas teksto analize zpmnt wmdozlsgbqs tqbausg=afqjcnglfytfwizrq_ yulixyjtbdebvlasig =rw yg oqhzxxvw dvc q, logika and teksto analizė, tps, teksto nalizė and logika, kaip rasyti teksto analize, cgaqfjai konspektai referatas teksto analize _qnxt wgms goqnqxianusg=afqjcnglfytfwizrq_ yulixyjtbdebvlasig =xu hbnwhwjln ftpxzou g, kaip rasyti tezes, kaip parasyti analize, kaip rasyti analize, kaip rašyti tezes, teksto nagrinejimas, lgikos darbas, tp search, logikos darbas, teksto analizes darbai, logika teksto nagrinėjimas, logikos namų darbas teksto analize, teksto logika, kaip rasyti logikos teksto analize, logikos teksto analizė, teksto analzie logika, teksto analize logikoje

Paieška


bottom