top


Konspektai.com > Teisė > Lietuvos Respublikos civilinė teisė kaip teisės šaka 2
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Lietuvos Respublikos civilinė teisė kaip teisės šaka 2. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 7 puslapiai, 18kB)
Darbe esantys žodžiai: Civilinė teisė kaip teisės šaka. Civilinės teisės sąvoka. Žmonių bendruomenėje egzistuojantys santykiai tarp žmonių – visuomeniniai santykiai. Tie visuomeniniai santykiai, kurie sureguliuoti teisės normomis – teisiniai santykiai. Išskiriamos dvi teisės rūšys: Pozityvioji teisė, Prigimtinė teisė. Pozityvioji teisė – tai taisyklės, kurių laikymasis yra sankcionuotas valstybės prievarta. Prigimtinė teisė – tai amžinų ir nekintančių normų visuma. Jų pagrindą sudaro išsamus vaizdinys apie žmogų, žmogaus giminės tapatumą laike ir erdvėje, žmogaus reikmių nekintamą pobūdį. Civilinio teisinio reguliavimo dalykas. Turtiniai santykiai – tai visuomeniniai – ekonominiai santykiai dėl turto valdymo, naudojimosi juo bei disponavimo, jo perėjimo iš vienų asmenų kitiems, taip pat dėl darbų atlikimo, paslaugų tiekimo ir pinigų mokėjimo. Asmeniniai neturtiniai santykiai, susiję su turtiniais. Asmeniniai neturtiniai santykiai, nesusiję su turtiniais. Visuomeninių santykių civilinio teisinio reguliavimo metodas. Teisinė CT santykių dalyvių lygybė. Turtinė subjektinių civilinių teisių pažeidėjo atsakomybė. Ieškininė pažeistų ar ginčijamų teisių gynimo tvarka. Civilinės teisės funkcijos ir uždaviniai. Pagrindinis CT uždavinys. Civilinės teisės atribojimas nuo kitų teisės šakų. Civilinės teisės atribojimas nuo administracinės. Civilinio teisinio santykio sąvoka ir struktūriniai ypatumai. Civilinės subjektinės teisės turinys. Civilinių teisinių santykių atsiradimo, pasikeitimo ir pasibaigimo pagrindai.
Darbo pavadinimas: Lietuvos Respublikos civilinė teisė kaip teisės šaka 2
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 18 kB
Bylos pavadinimas: civiline_teise_kaip_teises_saka_2.zip
civiline_teise_kaip_teises_saka_2.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: administracine prievarta, pinigu funkcijos, administracines teises uzdaviniai, zmogaus teisiu ribojimas, civilinė teisė kaip teises saka, žmoniu bendruomeneje egzistuojantys santykiai tarp, subjektiniu civiliniu teisiu rušys, konspektai civilinės teisės, lietuvos respublikos civilinė teisė kaip teisės šaka konspektas, civilinė atsakomybė, subjektinių civilinių teisių rūšys, civiliniu teisinių santykių rūšys, asmeniniai neturtiniai santykiai, referatas civiline teise kaip teises saka, civilinės teisės sąvoka, Žmonių bendruomenėje egzistuojantys santykiai tarp, turtiniai neturtiniai santykiai, civiline teise, civilinė teisė, civilines teises.

Paieška


bottom