top


Konspektai.com > Vadyba > Valdymo organizavimas, organizacijų tipai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Valdymo organizavimas, organizacijų tipai. Referatas

(Vadyba. Referatas, 14 puslapių, 274kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Valdymo organizavimas. Valdymo procesas tikrovėje. Organizavimas. Darbo pasidalijimas. Struktūrinių grandžių formavimas. Hierarchija. Koordinavimas. Pagrindiniai organizacijų tipai. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. ĮVADAS Tik gimęs žmogus iš karto patenka į organizaciją- šeimą. Toliau visas gyvenimas, tai kelionė per įvairias organizacijas- darželis, mokykla, darbovietė, politinė partija ir t.t. Organizacijos sukuria visiškai naujo pobūdžio darbą- visi nariai turi siekti bendro tikslo, o tas darbas vadinamas vadyba. Labiausiai paplitęs vadybos apibūdinimas- tai mokslas, apie planavimo, organizavimo, motyvavimo ir kontrolės funkcijas. Vadybos mokslas nukreiptas į organizacijos valdymą. Šiame savo darbe išanalizuosiu, koks yra valdymo organizavimas, kokios valdymo funkcijos, kokie yra pagrindiniai organizacijų tipai. Naudosiuos Stoner James A.E., V. Kučinsko, R. Kučinskienės, S. Stoškaus knygomis- vadovėliais. Darbo tikslas: išanalizuoti koks yra valdymo organizavimas ir kokie yra pagrindiniai organizacijų tipai. Darbo uždaviniai: Išanalizuoti valdymo organizavimą; Išanalizuoti pagrindinius organizacijų tipus.
Vardas: daiva
Darbo pavadinimas: Valdymo organizavimas, organizacijų tipai
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 274 kB
Bylos pavadinimas: vadybos_pagr.2.zip
vadybos_pagr.2.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vadyba kontrole, darzelis, ktu organizacijų vadyba, vadybos funkcijos organizavimas, darbo organizavimas, organizacijutipai, motyvavimo procesas, koordinavimas,s cd qfjac konspektai referatas valdymo organizavimas organizaciju tipai fykft_ ihemf gtlwogvawusg=afqjcnewzmpu _mnma dualenka eptpasig =hloombpbzbznlmyfsxkitw, organizacija vadybos, hierarchija valdym, vadyba organizacijų tipai,s ceuqfjae konspektai referatas valdymo organizavimas organizaciju tipai i_xpt hixlswasojgxaqusg=afqjcnewzmpu _mnma dualenka eptpasig =xj tmoxxj dhrur ca, content, tp search, vadybos tipai, vadyba anizaciju tipai, organizacija tipai, organizavimo funkcija, organizacijų tipai, organizaciju tipai vadyba, organizaciju tipai.

Paieška


bottom