top


Konspektai.com > Pedagogika > žvairumas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

žvairumas. Referatas

(Pedagogika. Referatas, 12 puslapių, 20kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Žvairumas. Žvairumas ir jo klasifikacija.pagal atsiradimo laiką. Susijęs su akies akomodacija. Vienpusis, ar pakaitinis. Pagal akies nukrypimą. Akį judinančio aparato patologija.paslėptas žvairumas.drauginis žvairumas.gydimas.drauginio žvairumo chirurginis gydimas.paralyžinis žvairumas.gydimas.atipinės žvairumo formos.akies retrakcijos formos.protarpinio vertikalaus – horizontalaus nukrypimo.oftalmomiopatija.oftalmomiostenija.oftalmomiotonija. Žvairumo operacijos. Išvados. Literatūra. Žvairumas neišsivysto staiga. Neišgydytas žvairumas apriboja galimybę dirbti tam tikrą darbą: žmogus negali vairuoti automobilio, dirbti odontologu, elektriku, chirurgu, frezuotoju, rinktis daugybę kitų specialybių. Žvairumas – nekoreguotos toliaregystės arba astigmatizmo komplikacija, paprastai tariant – ne laiku uždėtų akinių pasekmė, o komplikacijos kaip žinia yra gydomos sunkiau. Todėl jei gydytojas paskyrė akinius, juos būtina nešioti. Normaliai matantis žmogus sugeba abiejų akių vaizdus sulieti į vieną, įvertinti objektų atstumus, jis mato vientisą vaizdą abiem akimis, o žvairuojantis negali vaizdo sulieti į vieną. Jei ilgai žvairuoja tik viena akis, regėjimas ja blogėja, akis pradeda tinginiauti, nesivysto. Ji priverčiama dirbti uždengus geriau matančią akį. Ir tėvams, ir vaikui būtina iškęsti laikinus nepatogumus.
Vardas: sima
Darbo pavadinimas: žvairumas
Kategorija: Pedagogika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Referato dalykas: Pedagogikos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 20 kB
Bylos pavadinimas: zvairumas.zip
zvairumas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: stigma, akiu ivadas, toliaregyste, pakaitinio zvairumo gydymas, drauginis žvairumas, akis,s cheqfjab konspektai referatas zvairumas c evt jiclhp qtw q cqusg=afqjcnfecleedsiahr bjrskjge sll kgsig =wxm k iozfielqwxavmq, žvairumo klasifikacija, zvairumas operacija, paralyzinis zvairumas.

Paieška


bottom