top


Konspektai.com > Sociologija > Žydų kultūra Lietuvoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Žydų kultūra Lietuvoje. Referatas

(Sociologija. Referatas, 24 puslapiai, 56kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Lentelės. Įžanga. Žydų įsikūrimas lietuvos didžiojoje kunigaikštystėje. Žydų gyvenimas XV – XIXa. Pirmos antisemitizmo ištakos. Antrasis pasaulinis karas ir holokaustas. Žydų kultūra. Žydų kalbos. Religija. Šventės. Švietimo sistema. Žydai ir jų kultūros paveldas kalvarijoje. Išvados. Literatūra. Aktualumas. Šiandien lietuva kurdama savo teritorijoje modernią pilietinę visuomenę, sugrįžta į pasaulio tautų šeimą. Todėl nauja visuomenė negali nusigręžti ir pamiršti ne taip seniai čia klestėjusios žydų kultūros. Šiuo metu lietuvos žydų bendruomenę sudaro apie 5 tūkstančiai narių. Taigi palyginti neseniai apie žydus buvo kalbama kaip apie lietuvos istorinės egzotikos dalį, dungusią iš jos gyvenimo ir turinčią mažai ką bendra su dabartimi. Darbo objektas – žydų tauta bei kultūra. Darbo tikslas – išanalizuoti žydų kultūrą lietuvoje. Darbo uždaviniai. Išsiaiškinti žydų kilmę ir paplitimą lietuvoje bei jų gyvenimo būdo ypatumus. Sužinoti, kuo yra ypatinga žydų kultūra bei jų tradicijos. Išsiaiškinti, kaip kalvarijos miestelyje plito žydai ir koks išlikęs kultūros paveldas yra šiandien. Tyrimo metodai: mokslinės literatūros analizė. Žydų įsikūrimas lietuvos didžiojoje kunigaikštystėje – šiame skyriuje pasakojama apie žydų įsikūrimą ldk, antro pasaulinio karo ir holokausto situaciją, antisemitizmo ištakas bei kultūrą. Žydų kultūra – šiame skyriuje aptariama žydų kultūra, švietimas, religija, kalba bei šventės. Kalbama apie kultūros formavimąsi, gyvenimo būdą bei priežastis. Žydai ir jų kultūros paveldas kalvarijoje – šiame skyriuje aptariami žydai kalvarijoje, jų paplitimas, gyvenimo būdas bei šiuo metu išlikę kultūriniai objektai.
Vardas: eglemat
Darbo pavadinimas: Žydų kultūra Lietuvoje
Kategorija: Sociologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 24 [?]
Referato dalykas: Sociologijos referatas
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 56 kB
Bylos pavadinimas: zydai_lietuvoje_yra_senbuviai.zip
zydai_lietuvoje_yra_senbuviai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: antras pasaulinis karas, etine kultura, žydai lietuvoje paplitimas, žydai, holokaustas referatas, tauta kalba,s cguqfjaeoao konspektai referatas zydu kultura lietuvoje tcixt hpkpcn gtwt md afqjcnheuvf daydzymdj_legkz xarqsig =x lvtevpt b_nql nx_ g,s cggqfjah konspektai referatas zydu kultura lietuvoje xhaht faj nn qszpkcrbwusg=afqjcnheuvf daydzymdj_legkz xarqsig = o_ wf mhy xcqsjiu rq,s ccoqfjabobq konspektai referatas zydu kultura lietuvoje sm gt ungcl qp wj gbwusg=afqjcnheuvf daydzymdj_legkz xarqsig =lwzjjf egxsuujrpnoom q, zydu kulturos išvados, žydų paplitimas lietuvoje, žydų kultūra, zydu kultura referatas, tp search, zydu referatas, žydų paveldas.

Paieška


bottom