top


Konspektai.com > Teisė > Civilinės teisės sistema
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Civilinės teisės sistema. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 2 puslapiai, 6kB)
Darbe esantys žodžiai: Civilinės teisės sistema. CT institutas. CT pošakis. Bendrosios CT dalies normos ir institutai nustato bendras taisykles, kurios paprastai taikomos visiems CT normų reguliuojamiems visuomeniniams santykiams. Ypatingosios CT dalies normos, institutai ir pošakiai reguliuoja tik tam tikras, atskiras visuomeninių santykių grupes. Ypatingosios dalies normos skirstomos į šiuos pošakius ir institutus:. Užsienio valstybių civilinės ir prekybinės teisės bendra charakteristika. Monistinė CT sistema. Raidos tendencijos. Dualistinė CT teisės sistema.
Darbo pavadinimas: Civilinės teisės sistema
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 2 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 6 kB
Bylos pavadinimas: civilines_teises_sistema.zip
civilines_teises_sistema.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: civilines teises normos, civilinė teisė dualistinėje sistemoje, civilinė teisė dualistinėje teisės sistemoje, civilines teises posakiai, ct monistine, civilines teises konspektas, monistinė teisės sistema, dualistinė teisės sistema, monistine ir dualistine teises sistemos, teisės sistema konspektai, tp search, dualistine ir monistine teises sistemos, dualistine monistine civilines teises sistemos, monistine ir dualistine civilines teises sistema, monistinė ct sistema, monistine civilines teises sistema, monistinė ir dualistinė civilinės teisės sistemos, dualistine civilines teises sistema, monistinė ir dualistinė civilinė teisė, ct posakiai, monistine sistema, monistine ir dualistine civilines teises sistemos, dualistine civiline teise, monistine civiline teise, monistinė civilinės teisės sistema, civilinės teisės sistema, civilines teises normu, civilines teises sistema, civilines teises institutai, dualistinė civilines teisės sistema.

Paieška


bottom