top


Konspektai.com > Ekonomika > Įmonės personalo kiekybinė ir kokybinė charakteristikos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonės personalo kiekybinė ir kokybinė charakteristikos. Namų darbas

(Ekonomika. Namų darbas, 12 puslapių, 18kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Įmonės personalas ir darbo su juo aplinka. Personalo struktūra. Darbo su personalu aplinka. Personalo poreikio kiekybinė ir kokybinė charakteristikos. Darbuotojų poreikio planavimo būtinumas. Personalo poreikio planavimo turinys. Darbo normos. Darbuotojų poreikio kokybinis aspektas. Išvados. Literatūra. Pasikeitus techninėms, organizacinėms , ekonominėms sąlygoms, padidėjo konkurencingumas, todėl išaugo personalo vaidmuo. Rinka reikalauja vis didesnės bendradarbių kvalifikacijos. Kad įmonė dirbtų sėkmingai labai svarbu įvertinti personalo poreikį kiekybiškai ir kokybiškai . Darbuotojų poreikio planavimas užtikrina, kad įmonėje bus reikiamų žmonių, turinčių atitinkamų reikiamų sugebėjimų reikiamu laiku. Darbo tikslas – Kiekybiškai ir kokybiškai charakterizuoti įmonės personalo poreikį Darbo uždaviniai: 1.Apibūdinti personalo struktūrą . 2.Aprašyti darbui su personalu darančius įtaką veiksnius. 3.Pateikti personalo poreikio kiekybinius bei kokybinius aspektus. Darbo metodai - mokslinės-teorinės literatūros analizė ir apdorojimas.
Vardas: Jurate
Darbo pavadinimas: Įmonės personalo kiekybinė ir kokybinė charakteristikos
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Namų darbo dalykas: Ekonomikos namų darbas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 18 kB
Bylos pavadinimas: imones_personalo_kiekybine_ir_kokybine_charakteristikos.zip
imones_personalo_kiekybine_ir_kokybine_charakteristikos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: personalo poreikio planavimas, personalo planavimas, personalo aplinka, ekonomine kiekybine analize, personalo poreikio planavimo analizė, kas kokybines charakteristikos, planavimo metodai įmonėje, personalo kokybine ir kiekybine analize, personalo kokybinė analizė, darbuotoju poreikio planavimas imoneje, imones organizacine struktura, įmonės personalo kokybinės ir kiekybinės charakteristikos, personalo charakteristikos, personalo poreikio planavimo, imones analize,s cdkqfjac konspektai referatas peresonalo kokybine ir kiekybine charakteristikos smvt zviizs gansssfbausg=afqjcngdeidmwfbo swhzhrltzgtajq, imones personalas, įmonės planavimas, personalo metodai, planavimo metodai imoneje, kokybines ir kokybines charakteristikos, tp search, imones personalo analize, įmonės organizacinė struktūra.

Paieška


bottom