top


Konspektai.com > Elektronika > Automatinis valdymas. Induktyviniai ir talpiniai jutikliai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Automatinis valdymas. Induktyviniai ir talpiniai jutikliai. Referatas

(Elektronika. Referatas, 13 puslapių, 1059kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Induktyviniai priartėjimo jutikliai. Induktyvinių priartėjimo jutiklių veikimo principas. Talpiniai priartėjimo jutikliai. Talpinių priartėjimo jutiklių veikimo principas. Induktyvinių ir talpinių priartėjimo jutiklių pritaikymas. Induktyvinių priartėjimo jutiklių pritaikymas. Talpinių priartėjimo jutiklių pritaikymas. Išvados. Literatūra. Šiandienos įmonėse kontroliuojant technologinį procesą, tenka matuoti daugelį neelektrinių dydžių. Dažniausiai tam tikslui yra naudojami elektrinių matavimų priemonės. Tenka pastebėti, kad elektrinių prietaisų, skirtų neelektriniams dydžiams matuoti, yra daug daugiau, negu elektriniams dydžiams matuoti. Tai suprantama, kadangi praktikoje tenka matuoti ar kontroliuoti daug daugiau ir įvairesnių neelektrinių dydžių. Tam tikslui naudojami įvairios klasifikacijos, pagal esamą poreikį, jutikliai. Jutiklis – tai techninis prietaisas(keitiklis), kuris kintamuosius fizinius signalus keičia į kitus, įvertinamus ir apdorojamus, dažniausiai elektrinius signalus. Nuolat didėjant aukštūjų technologijų lygiui, didėja ir procesų informacijos fiksavimo bei perdavimo įtaisų paklausa visame pasaulyje, dėl to jutiklių vaidmuo automatinio valdymo technologijose nuolat didėja. Jutikliai yra naudojami labai placiai: nuo kasdien matomų objektų , tokių kaip liftas su lietimuisi jautriais mygtukais,iki jutiklių pramonėje, įvairioms operacijoms stebėti, automobiliuose, kosminiuose erdvelaiviuose . Valdomame procese, jutkliai seką procesą, signalizuoja įvykius, formuoja ir perduoda duomenis apie proceso būsenos kitimą. Jutikliai gali veikti kontaktuodami su matuojamaisiais kūnais arba su jais nekontaktuodami. Pvz ultragarsiniai jutikliai nekontaktuoja, o tarkim paprasčiausias galinis išjungėjas gali būti laikomas kontaktuojančiu jutikliu. Tyrimo objektas: talpiniai ir induktyviniai davikliai Tyrimo problema: induktyvinių ir talpinių daviklių apibendrinimas. Tyrimo tikslas: išanalizuoti induktyvinius bei talpos daviklius. Tyrimo uždaviniai: 1.Išanalizuoti induktyvinius jutiklius. 2.Išanalizuoti talpinius jutiklius . 3.Apibendrinti induktyvinių ir talpinių jutiklių pritaikimą. 1.INDUKTYVINIAI PRIARTĖJIMO JUTIKLIAI Induktyviniai jutikliai gali būti loginiai arba analoginiai. Loginiai jutikliai yra suderinti taip, kad keistų išėjimo signalo būseną iš „0“ į „1“, kai objektas priartėja nustatytu atstumu (jų išėjime įrengta elektroninė relė, persijungianti tuomet, kai pasiekiamas nustatytas generatoriaus apkrovimo lygis). Analoginiai jutikliai išėjime formuoja elektrinį signalą (įtampą ar srovę) proporcingą generatoriaus apkrovimui. Induktyviniai jutikliai yra ilgaamžiai, nejautrūs teršalams ir atsparūs vibracijoms. Jie yra nekontaktiniai ir veikia be išorinės poveikio jėgos. Turi trilaidį elektrinį prijungimą.
Vardas: Donatas
Darbo pavadinimas: Automatinis valdymas. Induktyviniai ir talpiniai jutikliai
Kategorija: Elektronika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Referato dalykas: Elektronikos referatas
Parsisiųsta: 47 kartus.
Archyvo dydis: 1059 kB
Bylos pavadinimas: induktyviniai_ir_talpiniai_jutikliai.zip
induktyviniai_ir_talpiniai_jutikliai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: technologijos, induktyviniai davikliai veikimo principas, priartejimo jutikliai naudojami, talpinio jutiklio pavyzdziai, talpiniai jutikliai naudojami, talpiniai jutiklis, techninis, talpiniu jutikliu veikimas, auto valdymo davikliai, induktyviniai jutikliai referatas, induktyviniai jutikliai veikimas, ultragarsinis induktyvinis lygio jutiklis nemoka, davikliai referatas, induktyvinio priartėjimo jutiklio veikimo principas, induktyvinis jutikliu veikimas, jutiklių, automobiliu,s cc qfjaa konspektai referatas induktyviniai ir talpiniai jutikliai demwt jbg pwsgai zq afqjcneu kotzlqi xgeb mof_dt o fasig =p kpmhm_puykux nm z pw, automatinis valdymas referatas,s cdaqfjaa konspektai referatas induktyviniai ir talpiniai jutikliai bhwwt eum _osgbf dr afqjcneu kotzlqi xgeb mof_dt o fasig = jvoxuzqehztra km jg, induktyvinio jutiklio veikimo principas, induktyviniai davikliai, ultragarsiniai priartejimo jutikliai, jutikliu ir keitikliu referatas.

Paieška


bottom