top


Konspektai.com > Kalbos kultūra > Fizinių pratimų įtaka žmogaus organizmui
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Fizinių pratimų įtaka žmogaus organizmui. Referatas

(Kalbos kultūra. Referatas, 14 puslapių, 102kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Įžanga. Fizinis aktyvumas mokyklose. Traumos. Fizinio aktyvumo įtaka. Patarimai. Poilsis. Kinta požiūris į sportą. Išvados. Naudota literatūra. Kūno kultūra – Svarbi asmens ir visuomenės bendrosios kūlturos dalis, glaudžiai susijusi su kitomis kultūros sritimis, ypač su sveikatos stiprinimu ir sportu. Ji padeda siekti asmens fizinės, psichinės ir dvasinės darnos, t.y. stiprina įvairaus amžiaus žmonių sveikatą“. Žmogaus fizinis aktyvumas yra susijęs su amžiumi, lytimi, medžiagų apykaita ir energijos išeikvojimu bei kitais veiksniais. Fizinis aktyvumas – tai skeleto bei raumenų sukeliami kūno judesiai, kuriems atlikti suvartojama kur kas daugiau energijos nei ramybės būsenoje. Žmogaus fizinis aktyvumas – tai kryptinga individo veikla, gerinanti fizines galias, kurios būtinos norint pasiekti ir išlaikyti aukštą sveikatos ir fizinio išsivystymo lygį. Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklos bendrųjų programų projektuose nurodoma, kad mokiniai turi būti skatinami sąmoningai rinktis tinkamiausias fizinio aktyvumo formas, atsižvelgiant į savo interesus bei polinkius, amžių, savo fizinio išsivystymo lygį, sveikatos būklę. Kiekvieno žmogaus natūralus poreikis fiziniam aktyvumui yra skirtingas. Per mažas arba per didelis fizinis aktyvumas, ypač augančiam ir besivystančiam organizmui, yra žalingas. Nepakankamas fizinis aktyvumas vadinamas hipokineze. Literatūroje dažnai vartojamas ir kitas terminas – hipodinamija. Jo reikšmė šiek tiek kita, nes hipodinamija parodo dėl hipokinezės sumažėjusią raumenų jėga (gr. Hypo – po, apačioje, dynamis – jėga). Tam tikras žmogaus fizinio aktyvumo lygis yra sąlygotas genetiškai ir yra gana pastovus.
Vardas: giesa
Darbo pavadinimas: Fizinių pratimų įtaka žmogaus organizmui
Kategorija: Kalbos kultūra
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Kalbos kultūros referatas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 102 kB
Bylos pavadinimas: fiziniu_pratimu_itaka_zmogaus_organizmui.zip
fiziniu_pratimu_itaka_zmogaus_organizmui.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: mokyklos, kuno kultura, fizinių pratimų įtaka organizmui, hipodinamijos poveikis žmogaus organizmui, hipodinamijos poveikis zmogaus organizmui, naudota literatura susijusi su sportu, hipokineze, fiziniu pratimu itaka zmogaus organizmui referatas, fizinių pratimų įtaka žmogaus organizmui,s cfiqfjab konspektai referatas fiziniu pratimu ytaka zmogaus organizmui qo kuoijosgaa bdtbwusg=afqjcngmh ou arrroh ve c bcwoitbvwsig =mz_hzcfehlnyqj sijn eq, fiziniu pratimu itaka organizmui, visuomenės sveikatos, fizinių pratimų įtaka, fiziniu pratimu itaka zmogaus organizmui, fiziniu pratimu itaka, fizinis pratimu itaka, fizinis aktyvumas – tai kryptinga individo veikla gerinanti fizines galias kurios būtinos norint pasiekti ir išlaikyti aukštą sveikatos ir fizinio išsivystymo lygį, kuno kulturos.

Paieška


bottom