top


Konspektai.com > Filosofija > Argi nežinai, jog ateis vidurnakčio valanda, kai kiekvienas turės nusiimti kaukę? S. Kierkegaardas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Argi nežinai, jog ateis vidurnakčio valanda, kai kiekvienas turės nusiimti kaukę? S. Kierkegaardas. Esė

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
(Filosofija. Esė, 6 puslapiai, 13kB)
Darbe esantys žodžiai: Anotacija: Šią temą pasirinkau, todėl, kad man ji pasirodė įdomi ir patraukli mano amžiuje. Beje man pats įdomiausias ir smagausias laikas yra vidurnaktis, nes tuomet žmonės lyg atvirsta į save. Kitaip sakant numeta kaukes. O kadangi man patinka vidurnaktis, tai galvoje sukasi daugybė minčių, kurias noriu atskleisti. Ši tema idomi tuo, kad leis pažinti geriau mane, bei kitus žmones. Kaip mituose bylojama, kad vidurnaktyje žmonės virsta vilkolakiais, kurie pridaro daugybę žalos žmonėms ir jų augintiniams. Šitą mitą galiu susieti su šia tema, nes tuomet jie atskleidžia tikrajį savajį aš. Šia tema aš noriu įrodyti, kad kiekvienas žmogus turi kaukę, kuri slepia tikrajį jo veidą. Žmogus kaukę užsideda tam, kad pritaptų prie aplinkinių, bet kai ateina vidurnaktis, atsiranda galimybė parodyti savo tikrajį veidą. Noriu įrodyti, kad vidurnaktis nuo senų laikų iki dabar išliko svarbus, bet svarbiausias jis yra jaunimui. Tačiau kiekvienas žmogus vidurnaktį supranta skirtingai. Mano manymu nėra pasaulyje žmogaus, kuris neturėtų kaukės. Ar gi nežinai, kad ateis vidurnakčio valanda, kai kekvienas turės nusiimti kaukę? Pradėkime nuo vidurnakčio sampratos. Taigi kiekvienam žmogui vidurnaktis sukelia skirtingus jausmus. Vieniems jis teikia baimę kitiems sukelia džiaugsmą. O pasak senovės žmonių, vidurnaktis yra dvasių prisikėlimas, todėl ir juos baugina. Štai man, vidurnaktis yra romantiškiausias metas, tuomet aš tarsi atgyju. Susitikti su panele nėra geresnio laiko, tuomet bendravimas laisvas, pats lyg atgyji, judesiai lengvesni. Vidurnaktį būna žvaigždės pačios ryškiausios. Sėdi su artimu žmogumi ir stebi jas, pasitaiko, kad pamatai krintančia žvaigžę, tai begalo romantiška. Mane asmeniškai vidurnaktis įkvepia kurti, kurti eiles iš meilės, kartais iš nevilties, bet būna net iš nuostabaus nakties grožio. Ar esate patys su tuo susidūrę? Ar teko sedėti mėnesienoje ir stebėti žvaigždės? Po tokio vakaro grįžęs namo imu rašiklį į rankas ir užrašau jausmus, kuriuos man sukėlė šis vakaras. Tiesiog nežinau kaip visa tai išreikšti, bet tada būna be galo jauku. Gal aš esu naktibalda, kad taip mėgstu tamsų paros metą? Ką gali žinoti. Kita vertus, kas gali nemėgti tokio naustabaus gamtos grožio, kai aplinkui žiūri - visur tamsu, tik pakėlus galva į dangų, pamatai daugybę žvaigzdžių, lyg mažų akyčių žiūrinčių į tave. Ką tai reiškai nusiimti kaukę? Mano manymu, nusiimti kaukę – tai parodyti tikraji savo veidą, kitaip sakant tikrąjį aš, nes kaip minėjau kiekvienas žmogus ją turi, vieni ja jau naudojasi ilgai, kiti tik pradeda prie jos priprasti.
Vardas: dalius
Darbo pavadinimas: Argi nežinai, jog ateis vidurnakčio valanda, kai kiekvienas turės nusiimti kaukę? S. Kierkegaardas
Kategorija: Filosofija
Darbo tipas: Esė
Puslapių skaičius: 6 [?]
Esės dalykas: Filosofijos esė
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 13 kB
Bylos pavadinimas: turesi_nusiimti_kauke.zip
turesi_nusiimti_kauke.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: gsm, das, kierkegaard, senu zmoniu, laisvas laikas, judesiai, argi nezinai kad ateis vidurnaktis, bendravimas, zmogus nakties pasaulyje,s cfqqfjaa konspektai referatas filosofija wbc hzce btsrmksiusg=afqjcnggmjgzoqd fc qr zpuo ibegx qsig =qjlgxodwwn ki ofnwl a,s ce qfjaa konspektai referatas filosofija dhc t_ nio tsgabiijmbwusg=afqjcnggmjgzoqd fc qr zpuo ibegx qsig =nuthd z coad doojo wa,s cfmqfjaa konspektai referatas filosofija q vfjs osgavhosccausg=afqjcnggmjgzoqd fc qr zpuo ibegx qsig =nllenku ptcd fq, kas yra vidurnaktis, pats svarbiausias zmogus, anotacija, tp search, kas yra meile, meilė, turet, f, argi nezinai jog ateis vidurnakcio valanda kai kiekvienas, ateis vidurnakcio valanda kai kiekvienas tures nusiimti kauke.

Paieška


bottom