top


Konspektai.com > Statyba > Eternit Technologija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Eternit Technologija. Referatas

(Statyba. Referatas, 16 puslapių, 424kB)
Darbe esantys žodžiai: Atsumų tarp grebėstų nustatymas ir dangos dengimas. Atstumo a priklausomybė nuo grebėsto storiu h ir stogo nuolydžio kampo. Eternit p-8 dengimo technologija. Stogo grebėstavimas. Atstumo b priklausomybė nuo grebėsto storiu h ir stogo nuolydžio kampo. Įlajos ir kaminėlio montavimas. Įvairių stogo detalių montavima. Apdirbimo įrankiai. Kampų pjūviai. Rankinis siaurapjūklis. Elektriniai prietaisai. Sandarinimo ir tvirtinimo detalės. Sandėliavimas. Kokybės konrolė. Darbų sauga. Prieš pradedant dengti stogo dangą, būtina išsimatuoti plokštumos ilgį ir plotį, kad būtų galima apskaičiuoti, kiek reikės dangos lapų, briaunos gaubtų, vėjalenčių, kraigo gaubtų bei kitų sandarinimo ir tvirtinimo elementų. Jei įmanoma, būtina patikrinti stogo plokštumos įstrižaines, įsitikinti, ar taisyklingai sumontuotos stogą laikančios konstrukcijos. Grebėstai pradedami žymėti nuo kraigo: a) atstumas A (atstumas tarp pirmojo grebėsto ir kraigo vidurio (gegnių sandūros viršūnės) priklauso nuo grebėstų storio H ir stogo nuolydžio kampo) nustatomas pagal 1 paveikslėlį ir 1 lentelę;
Vardas: Laurynas
Darbo pavadinimas: Eternit Technologija
Kategorija: Statyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Referato dalykas: Statybos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 424 kB
Bylos pavadinimas: eternit_technologija.zip
eternit_technologija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: stogo dangos, stogo grebėstavimas eternit, ilajos grebestavimas, kraigo tvirtinimas eternit, stogo grebestavimas, stogo technologija kursinis, Apdirbimo įrankiai, irankiai, Elektriniai apdirbimo įrankiai, stogo dengimo technologija, tp search, stogo grebėstavimas, statybu darbu technologija referatas, stogu technologijos referatas, gegniu, eternit stogu grebestavimas.

Paieška


bottom