top


Konspektai.com > Teisė > Daiktinės ir prievolių teisės filosofiniai pagrindai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Daiktinės ir prievolių teisės filosofiniai pagrindai. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 7 puslapiai, 27kB)
Darbe esantys žodžiai: Teisinio santykio kilmė. Daktinės ir prievolių teisės filosofiniai pagrindai. Pirmykštės visuomenės. Apie stipresniojo teisę. Apie vergovę. Apie visuomenės sutartį. Reali valstybė. Suverenumas nedalijamas. Suverenios valdžios ribos. Visuotinis teisės dėsnis. Kantas. Teisė sujungta su įgaliojimu priversti. Būtinumo teisė. Privatinė teisė. išorinio “mano” ir “tavo” sąvokos apibrėžimas. priemonė ką nors išorinio įsigyti. išorinis “mano” ir “tavo” sąvokos išaiškinimas. priemonė ką nors išorinio turėti kaip savo. Daikto teisė. Išorinio valios objekto idealus įgijimas. Šiuolaikinė politinė filosofija. Loko įsigijimo teorija. Teisė ir revoliucija. Nuosavybės kanonų teisė. Sutarčių kanonų teisė. Protestantiškoji etika ir kapitalizmo dvasia.
Darbo pavadinimas: Daiktinės ir prievolių teisės filosofiniai pagrindai
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 27 kB
Bylos pavadinimas: daiktines_prievoliu_teises_filosofiniai_pagrindai.zip
daiktines_prievoliu_teises_filosofiniai_pagrindai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: sutarciu, prievoles konspektas, kantas, prievoliu teise konspektas, daiktine teise ir prievoliu teise, tp search,s cdyqfjac konspektai referatas daiktines ir prievoliu teises filosofiniai pagrindai wo yt_kkocz qs pzfbgusg=afqjcnekpyzhxl zazaa ypozrjjfnkgegsig =ikdujqcklrtotelk c kkq, prievolės teisės konspektas, pirmykste visuomene, politinė filosofija, daiktinės teisės kilmė, teisės filosofija, daiktinė teisė, pirmykste teise, daiktines teises konspektai, daiktine teise, prievoliu ir daiktines teises santykis, teisės etika, kanonu teise, teisės kilmė, daiktine teisė, teise filosofija, daiktinės teisės ir prievolių teisės santykis, daiktines ir prievoliu teises santykis, prievolės konspektas, prievoliu teise raida, teises filosofija, prievoliu teises konspektai.

Paieška


bottom