top


Konspektai.com > Muzika > Džiuzepė Verdis ir jo operos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Džiuzepė Verdis ir jo operos. Prezentacija

(Muzika. Prezentacija, 14 skaidrių, 537kB)
Darbe esantys žodžiai: Džiuzepė Verdis gimė 1813 m.spalio 10 d. Le Roncole kaimelyje, Busseto komunoje - 1901 m. Sausio 27 d. Milane – žymus italų kompozitorius, daugiausia rašęs operas. Jis buvo vienas įtakingiausių XIX a.Italijos Operos Mokyklos narių, jo darbai, atliekami operų halėse visame pasaulyje, dažnai peržengia įprastines žanro ribas, kai kurie netgi įsitvirtino populiariojoje kultūroje – pvz., La donna è mobile iš Rigoleto arba Libiamo ne' lieti calici iš Traviatos. Dažnai kūriniai pajuokti kritikų tiek šiandien, tiek anksčiau - neva jie pataikauja publikos skoniui, juose paprasta chromatinė struktūra ir gėdingas melodramatizmas, tačiau Verdžio šedevrai dominuoja standartiniame repertuare net ir po pusantro šimtmečio nuo to laiko, kai buvo sukurti. Dž. Verdi išgarsino operos (26). Sėkmę lėmė kūrybos liaudiškumas, gražios vokalinės partijos, taiklios veikėjų muzikinės charakteristikos. Dž. Verdi savo kūryboje tęsė pirmtakų – Dž. Rosinio, V. Belinio – tradicijas, rėmėsi liaudies dainomis, buitiniais žanrais. Pats dalyvaudavo statant operą, bendradarbiaudavo su dirigentais, mokydavo dainininkus jų partijų.  “Opera yra opera, o simfonija – simfonija. Balsas ir melodija man visada bus svarbiausia”– sakė jis. 
Vardas: Evelina
Darbo pavadinimas: Džiuzepė Verdis ir jo operos
Kategorija: Muzika
Darbo tipas: Prezentacija
Skaidrių skaičius: 14
Mokslo dalykas: Muzikos prezentacija
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 537 kB
Bylos pavadinimas: dziuzepe_fortuninas_franceskas_verdis.zip
dziuzepe_fortuninas_franceskas_verdis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: džiuzepė verdis kūriniai, kurybos, dz verdzio opera, dz verdzio opera, verdzio operos, dziuzepes verdzio opera, dz verdi operos, mokyklos struktura, kompozitorius, choqfjam konspektai referatas dziuzepe verdis ir jo operos bfqot_s dtdaswahtfsafqjcneyj mkd bkab tj ihsaklasig =uyjoppxkqp fo b mkteg, dziuzepe_fortuninas_franceskas_verdis zip, skaidrės apie džiuzepe verdi, romantizmo muzika,s cfgqfjai konspektai referatas dziuzepe verdis ir jo operos dtjzt uii hhtab ovji afqjcneyj mkd bkab tj ihsaklasig =pfleyrf sbjjkkj vwkq, ce qfjae konspektai referatas dziuzepe verdis ir jo operos f pwt iuomyl gt vqcafqjcneyj mkd bkab tj ihsaklasig =me nmhbi_axzwz yekrweq, dž verdis ir jo kūriniai.

Paieška


bottom