top


Konspektai.com > Teisė > Darbas kaip teisinio reguliavimo objektas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbas kaip teisinio reguliavimo objektas. Laboratorinis darbas

(Teisė. Laboratorinis darbas, 16 puslapių, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: Kas tai yra darbas, ir kodėl toks svarbus su juo susijusių santykių reguliavimas? Darbas – tai socialinė ekonominė sąvoka, apskritai apibūdinama, kaip tam tikru laikotarpiu reikalinga, tinkama ir tikslinga žmogaus veikla. Visuomeniniai darbo santykiai. Ir vis gi, darbo kaip proceso teisė nereguliuoja, nes tarp žmogaus ir darbo objekto ar priemonės jokių santykių atsirasti negali. Tam yra kuriamos įvairios technologijos. Pagrindinis reikalavimas keliamas naudojamoms technologijoms – tai saugių ir sveikų darbo sąlygų užtikrinimas. Kitokios organizacinės teisinės darbo formos. Darbas gali būti atliekamas įvairiomis organizacinėmis ir ekonominėmis sąlygomis ir formomis, todėl darbo procesai gali būti reglamentuojami ne tik darbo teisės, bet ir kitų teisės šakų normomis. Ne kiekvienas darbas yra reguliuojamas darbo teisės normomis. Darbo teisės normomis reguliuojamam darbui būdingas žmogaus gebėjimų panaudojimas, visuomeninis pobūdis ir atlygintinumas. Darbo teisė nereguliuoja darbo kaip proceso, nes tarp žmogaus ir darbo objekto ar darbo priemonės jokių santykių atsirasti negali. UŽDAVINYS NR. 1 Nežinomi asmenys nusiaubė vieno miestelio kapines. Vilnietis Grigas susitarė su dviem miestelio pensininkais, kad jie sutvarkys Grigo tėvų kapą (atstatys nugriautą paminklinį akmenį, suremontuos sulaužytą tvorelę ir t.t). už darbus Grigas įsipareigojo sumokėti pensininkams 300 Lt. Individualios įmonės, užsiimančios paminklų gamyba ir remontu, meistras K. pasiskundė darbo inspektoriui, kad kapinėse dirba nelegalūs darbininkai. Kokie teisiniai santykiai atsirado tarp Grigo ir pensininkų? Kokį sprendimą turėtų priimti darbo inspektorius? Grigo santykių su pensininkais rezultate buvo sudaryta sutartis. Siekiant išsiaiškinti kokie santykiai atsirado tarp Grigo ir pensininkų, reikia išsiaiškinti, kas sudaro sutarties turinį.
Darbo pavadinimas: Darbas kaip teisinio reguliavimo objektas
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Mokslo dalykas: Teisės laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: darbas_kaip_teisinio_reguliavimo_objektas.zip
darbas_kaip_teisinio_reguliavimo_objektas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo laiko savoka, teisĮ, įmonės procesai, teisinių santykių, kodėl atsirado teisė kam reikalinga, darbo santykiai, kas yra darbas, darbo sutartis, teises reguliavimo objektas, inspektorius grigas, i reguliavimo objektą, nelegalus darbas, darbas, individuali įmonė, teisinio reguliavimo objektas, darbo teisės reguliavimo objektas.

Paieška


bottom