top


Konspektai.com > Dailė > Meno istorijos skaidrės
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Meno istorijos skaidrės. Namų darbas

(Dailė. Namų darbas, 16 puslapių, 756kB)
Darbe esantys žodžiai: Senųjų civilizacijų menas pirmiausia tarnavo mirusiųjų kultui, dievams ir valdovų didybei. Antikos menas jau atsigręžė į žmogų kaip į proporcijų ir harmonijos įsikūnijimą. Paplitus Europoje krikščionybei, vaizduojamąja, taikomąja daile, knygos menu buvo aiškinamos Biblijos tiesos. Renesanso epochoje išsiskiria profesionalusis menas. MENAS – tai specifinė žmogaus veikla, kurios tikslas vaizdais, garsais, judesiais perteikti tikrovę, išreikšti mintis, jausmus, sudėtingą vidinį žmogaus pasaulį. Prieš 6500 m. derlinguose Tigro ir Eufrato upių slėniuose, dabartiniame Irake su sostine Bagdadu, susiformavo pasaulinės kultūros židinys, graikų vadinamas Mesopotamija. Renesansas – tai klasikinės antikos dvasios atgimimas menuose, svarbus pereinamasis laikotarpis nuo viduramžiais vyravusių religinių prie pasaulietinių kultūros formų.
Vardas: Egidijus
Darbo pavadinimas: Meno istorijos skaidrės
Kategorija: Dailė
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Namų darbo dalykas: Dailės namų darbas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 756 kB
Bylos pavadinimas: menai.zip
menai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: viduramžiai,s cesqfjaf konspektai referatas menai ucjmt tijcew qwf gmcausg=afqjcnglme zdseeathzp ctkbxgaw jgsig =ww zgonbgco_ft qtq, cdsqfjad konspektai referatas menai pd gt__ e_ gpexqykbwusg=afqjcnglme zdseeathzp ctkbxgaw jgsig =ionofiflhtps mrkywk sg, cd qfjad konspektai referatas menai v fbt jkh mj gsg kgibqusg=afqjcnglme zdseeathzp ctkbxgaw jgsig =gxzxxlx mljb_qnt ezhsa, renesansas skaidrės,s cfuqfjag konspektai referatas menai hptlt n bg qxd omsdgusg=afqjcnglme zdseeathzp ctkbxgaw jgsig =ehop qa j fkhsqcjl wig, skaidres renasanso, skaidres dailei apie renesansa, daile skaidres, skaidrės renesansas, menas skaidres, skaidres apie meną, tp search, skaidres apie renesanso menas, istorijos skaidrės renesansa, dailė skaidres, istorija skaidrės.

Paieška


bottom