top


Konspektai.com > Teisė > Darbo sutarties 29 straipsnio taikymas praktikoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo sutarties 29 straipsnio taikymas praktikoje. Referatas

(Teisė. Referatas, 10 puslapių, 12kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbo sutarties 29 straipsnio taikymas praktikoje. Darbo sutartis – teisinių darbo santykių atsiradimo pagrindas. Tai susitarimas, kuriuo darbuotojas įsipareigoja dirbti tam tikros profesijos, specialybės, kvalifikacijos darbą arba eiti tam tikras pareigas, o darbdavys įsipareigoja mokėti darbuotojui atlyginimą ir užtikrinti darbo sąlygas, numatytas darbo įstatymuose, kolektyvinėje sutartyje, šalių susitarimu. DSĮ 29str. 1d. 1p. kai įmonė likviduojama, apribojama ar nutraukiama bankrutuojančios įmonės ūkinė veikla;. DSĮ 29 str. 1d. 3p. kai paaiškėja jog darbuotojas negali tinkamai atlikti jam pavesto darbo dėl pablogėjusios sveikatos arba dėl to, kad jis neturi reikiamos kvalifikacijos;. DSĮ 29 str. 1d. 4p. kai darbuotojas, dėl laikinojo nedarbingumo neatvyksta į darbą daugiau kaip 120 kalendorinių dienų iš eilės arba daugiau kaip 140 kalendorinių dienų per pastaruosius dvylika mėnesių, jei įstatymuose nenustatyta, kad tam tikros ligos atveju darbo vieta (pareigos) paliekama ilgesnį laiką. Darbuotojams netekusiems darbingumo dėl suluošinimo darbe ar profesinės ligos, darbo vieta (pareigos) paliekama, kol bus atgautas darbingumas arba nustatytas invalidumas;. DSĮ 29 str. 1d. 5p. kai darbuotojas, atleistas iš krašto apsaugos tarnybos, daugiau kaip du mėnesius po atleidimo negrįžo į darbą;. DSĮ 29 str. 1d. 6p. kai darbuotojas nerūpestingai atliko pareigas ar kitaip pažeidė darbo drausmę, jei prieš tai jam nors vieną kartą per paskutiniuosius dvylika mėnesių buvo taikytos drausminės nuobaudos;. DSĮ 29 str. 1d. 7p. kai darbuotojas įvykdo turto grobimą (vagystę) darbovietėje arba kai darbuotojas tyčine neteisėta veika padaro darbdaviui nuostolių;DSĮ 29 str. 1d. 8p.kai įsiteisėja teismo nuosprendis, kuriuo darbuotojas nuteisiamas už tyčinį nusikaltimą;. DSĮ 29 str. 1d. 9p. kai darbuotojas darbo metu darbe yra neblaivus, apsvaigęs nuo narkotikų ar toksinių medžiagų;. DSĮ 29str. 1d. 10p. kai darbuotojas neatvyksta į darbą be svarbių priežasčių per visą darbo dieną (pamainą);. DSĮ 29 str. 1d. 11p. kai darbuotojas atskleidžia įmonės komercines bei technologines paslaptis arba jas praneša konkuruojančiai įmonei;. DSĮ 29 str. 1d. 12p. kai darbuotojai, turintys įgalinimus duoti privalomus vykdyti patvarkymus (nurodymus), vieną kartą šiurkščiai pažeidžia darbo pareigas. DSĮ 29 str. 3d. numatyta, kad valstybės bei savivaldybių valdininkai ir darbuotojai, atliekantys auklėjimo funkcijas, gali būti atleisti iš darbo, kai jų elgesys, nors ir ne darbo metu, yra amoralus ir dėl to nesuderinamas su jų pareigomis; DSĮ 29 str. 5d. draudžiama atleisti darbuotoją iš darbo dėl politinių įsitikinimų, pažiūros į religiją, dėl tautybės, pilietybės ir kitų aplinkybių, nesusijusių su dalykinėmis darbuotojo savybėmis.
Darbo pavadinimas: Darbo sutarties 29 straipsnio taikymas praktikoje
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 12 kB
Bylos pavadinimas: darbo_sutarties_29_straipsnio_taikymas_praktikoje.zip
darbo_sutarties_29_straipsnio_taikymas_praktikoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: komercine paslaptis, darbuotojo, ūkinė veikla, atleidimas is darbo del politiniu paziuru, dsį str p, kolektyvine sutartis, neblaivus darbuotojas darbe referatas, sutartis susitarimas, dsi str p, dsį str, tp, taikymas, turto grobimas darbovieteje, sutartis komercine, komercine sutartis, straipsnio, darbo sutarties st, str d, dsį, dsi straipsnis, darbo teise, dsi str d, darbo sutarties, darbo sutartis, dsĮ str p, dsĮ.

Paieška


bottom