top


Konspektai.com > Mechanika > Automechanika
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Automechanika. Schema

(Mechanika. Schema, 8 puslapiai, 271kB)
Darbe esantys žodžiai: Kokia automechanikų veikla? Veikla. Jis nustato automobilių gedimus ir jų priežastis, numato, kokius remonto darbus reikia atlikti, įvertina atskirų automobilio detalių būklę ir nusidėvėjimo laipsnį. Remontuoja automobilius, keičia nusidėvėjusias ar sugedusias dalis, atlieka profilaktinį automobilio patikrinimą. Atlieka vidutinio sudėtingumo šaltkalvio darbus, braižo ir skaito brėžinius, įvairias schemas.
Vardas: Tomas
Darbo pavadinimas: Automechanika
Kategorija: Mechanika
Darbo tipas: Schema
Puslapių skaičius: 8 [?]
Schemos dalykas: Mechanikos schema
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 271 kB
Bylos pavadinimas: automechanika.zip
automechanika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: automechanikos pradmenys, automechaniko pagrindai, automechaniko pradmenys, automechaniko praktikos ataskaita, automechaniko praktikos darbai, automobiliu remonto, automechanikas praktikos atsiusti, automechanika matematika, automobiliu, Mechanika, automechaniko knygos, automechaniko ataskaita, referatas apie automechanika, automechanikos pagrindai, automechanikos schemos, automechaniko kursiniai darbai, disketova mechanikaschema, automechanikas referatai, automechaniku kursiniai darbai, referatas automechanikos, automechaniko referatas, referatas automechanika, automechanikas atsisiusti, automechanikazup, veikla, kokius brezinius ir schemas braizo ir skaito automechanikai, automechaniko referatai, automechanikos referatas, automechanikos konspektai, automechanikas referatas.

Paieška


bottom