top


Konspektai.com > Kita > Sandeliavimo optimizavimas prekybos įmonėje TAU
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Sandeliavimo optimizavimas prekybos įmonėje TAU. Referatas

(Kita. Referatas, 22 puslapiai, 42kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Sandėliavimo optimizavimas. Pagrindinė samprata. Sandėliavimo uždaviniai. Sandėlių valdymas. Sandėlių sistemos. Sandėliavimo kaštai. Prekybos sistema „tau“. Pc “tau” istorija. Parduotuvės aplinka ir sąlygos prekių pristatymui. Parduotuvės išplanavimas ir lentynų išdėstymas. Parduotuvės įrenginiai. Patalpų ir prekių priežūra. Prekių sandėliavimas, priėmimas. Išvados. Literatūra. Lietuvoje sparčiai auga konkuruojančių įmonių skaičius. Šiomis dienomis, esant negailestingai konkurencijai labai sunku įsitvirtinti bei išlikti ir senai veikiančioms įmonėms, ir naujai įrinką besiskverbiančioms. Kiekviena įmonė turi turėti tikslų ir nepriekaištingą veikimo planą – strategiją, be kurios būtų neįmanoma net mažiausia jos veikla, o ypač daug dėmesio turi skirti prekės marketingui, be kurio nebūtų tikslo nei galimybės patiekti prekes galutiniam vartotojui. Tyrimo tikslas - išanalizuoti, prekybos sistemos “Tau“ parduotuvės sandėliavimo sistemą Darbo objektas – prekybos sistemos “Tau“ parduotuvės sandėliavimo sistemos elementai Darbo uždaviniai: 1.Išanalizuoti ir apibendrinti mokslinę, periodinę literatūrą nagrinėjama tema; 2.Apibudinti įmonės specifiką; 3.Pateikti PC „Tau“ naudojamą prekių sandėliavimo sistemą. Į sandėlių logistiką dažnai žiūrima ne kaip į savarankišką, bet kaip į realizavimui priskiriamą aprūpinimo sritį. Dėl didelės svarbos savo klientams optimaliai tiekiant medžiagas, sandėliai yra reikšmingas logistikos komplekso padalinys. (R. Minalga, 2001)
Vardas: martynas
Darbo pavadinimas: Sandeliavimo optimizavimas prekybos įmonėje TAU
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 22 [?]
Referato dalykas: Kitos referatas
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 42 kB
Bylos pavadinimas: tau.zip
tau.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: sandelių dokumentacija, aprūpinimo logistikos strategija, sandeliai, sandeliu logistika, parduotuves, aprūpinimo logistika, logistikos sistemos, sandeliavimas, parduotuve, sandeliavimo sistema,s cgeqfjai konspektai referatas sandelio pristatymas rv vt o clht qt_ hrdwusg=afqjcngsgqjp deqcok b h wjf yamowsig =lj_tb uc _rmvs sddzgg,s ciibebywbw konspektai referatas sandelio pristatymas jbxyt_jblqhi qtm iwcdwusg=afqjcngsgqjp deqcok b h wjf yamowsig =ofxkbaer xdpjepretcgzg, sandėliavimo veiklos optimizavimas, imones logistika, cgaqfjah konspektai referatas sandelio pristatymas eljnt zreohp qstpsjvbwusg=afqjcngsgqjp deqcok b h wjf yamowsig =fdryp wxbnknnmeqrwk pq, sandeliavimo, aprupinimo, prekių priėmimas ir sandėliavimas referatas, prekybos optimizavimas imoneje, imones optimizavimas kursinis, tp search.

Paieška


bottom